484 - Steinrusten Via Ravnanger Terminal Tidsplan
lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Lars Hilles Gate | 04:10 |
Møhlenpris | 04:11 |
Lyngbø Rv. 555 | 04:13 |
Frieda Fasmer Rv. 555 | 04:14 |
Storavatnet Terminal | 04:16 |
Brøstaneset Askøybroen | 04:17 |
Storeklubben | 04:19 |
Holmedalen | 04:21 |
Kleppestø Terminal | 04:21 |
Kleppestø Senter | 04:22 |
Solhola | 04:23 |
Strand Florvåg | 04:23 |
Florvåg Framo | 04:24 |
Florvåg | 04:25 |
Florvågøen Kryss | 04:26 |
Bakarvågen | 04:27 |
Østerdalen | 04:29 |
Erdal Sør | 04:30 |
Myren | 04:31 |
Erdal Skole | 04:31 |
Eideskiftet | 04:33 |
Olufsen | 04:33 |
Djupamyr | 04:34 |
Steinrusten | 04:35 |
Pollelva | 04:37 |
Kråvik | 04:38 |
Haugland Verkstedet | 04:39 |
Fjellvegen | 04:40 |
Haugland Skole | 04:41 |
Haugland Bedehus | 04:42 |
Ravnanger | 04:43 |
Ravnanger Terminal | 04:43 |
Skyss Bus timeplan - 484 (Steinrusten Via Ravnanger Terminal)
Skyss Bus timeplan for 484 ruten, Steinrusten Via Ravnanger Terminal, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Lars Hilles Gate stasjon til Ravnanger Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.