5210 - Sistranda Skole Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 |
---|---|---|---|
Avløs | 07:06 | 08:14 | - |
Bekken | 07:08 | 08:16 | - |
Rommet | 07:10 | 08:18 | - |
Storhallaren | 07:12 | 08:20 | - |
Skjervika | 07:15 | 08:23 | - |
Skarsvåg | 07:17 | 08:25 | - |
Nabeita Skole | - | - | 08:25 |
Flatøya | - | - | 08:27 |
Flatval | - | - | 08:29 |
Flatøya | - | - | 08:31 |
Nabeita Skole | 07:22 | 08:30 | 08:33 |
Hamarvik S-Lag | 07:24 | 08:32 | 08:36 |
Lundeveien | 07:26 | 08:34 | 08:37 |
Nordhammarveien | 07:27 | 08:35 | 08:39 |
Frøya Sykehjem | 07:28 | 08:36 | 08:40 |
Nordhammer | 07:29 | 08:37 | 08:41 |
Melkstaden | 07:31 | 08:39 | 08:43 |
Rabben | 07:33 | 08:41 | 08:45 |
Frøya Kulturhus | 07:36 | 08:44 | 08:48 |
Sistranda Skole | 07:36 | 08:44 | 08:48 |
AtB Bus timeplan - 5210 (Sistranda Skole)
AtB Bus timeplan for 5210 ruten, Sistranda Skole, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Avløs stasjon til Sistranda Skole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.