5210 - Nordskag Skole Via Avløs Tidsplan
mandag, onsdag og torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Sistranda Skole | 15:15 |
Frøya Kulturhus | 15:16 |
Rabben | 15:18 |
Melkstaden | 15:20 |
Frøya Sykehjem | 15:22 |
Nordhammarveien | 15:23 |
Lundeveien | 15:25 |
Hamarvik S-Lag | 15:26 |
Nabeita Skole | 15:29 |
Flatøya | 15:31 |
Flatval | 15:33 |
Skarsvåg | 15:36 |
Skjervika | 15:39 |
Rommet | 15:43 |
Bekken | 15:45 |
Avløs | 15:48 |
Bekken | 15:50 |
Rommet | 15:52 |
Storhallaren | 15:54 |
Engdal | 15:58 |
Nordskag | 16:00 |
AtB Bus timeplan - 5210 (Nordskag Skole Via Avløs)
AtB Bus timeplan for 5210 ruten, Nordskag Skole Via Avløs, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Sistranda Skole stasjon til Nordskag Skole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.