5212 - Strømøy Via Svellingen Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Sistranda Skole | 13:50 |
Coop Sistranda | 13:51 |
Fredagsvik | 13:52 |
Ervik | 13:54 |
Dyrvik | 13:55 |
Uttiankrysset | 13:57 |
Nesset | 13:59 |
Urdaheia | 14:01 |
Hellesvik | 14:02 |
Stølan | 14:05 |
Svellingen | 14:06 |
Aune | 14:07 |
Vikan | 14:09 |
Vikasundet | 14:11 |
Vikan | 14:12 |
Melkstadvik | 14:14 |
Strømøy | 14:16 |
AtB Bus timeplan - 5212 (Strømøy Via Svellingen)
AtB Bus timeplan for 5212 ruten, Strømøy Via Svellingen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Sistranda Skole stasjon til Strømøy stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.