5212 - Sør-Dyrøy Tidsplan
tirsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 |
---|---|---|---|
Sistranda Skole | - | - | 13:50 |
Coop Sistranda | - | - | 13:51 |
Fredagsvik | - | - | 13:52 |
Ervik | - | - | 13:54 |
Dyrvik | - | - | 13:55 |
Uttiankrysset | - | - | 13:57 |
Nesset | - | - | 13:59 |
Urdaheia | - | - | 14:01 |
Hellesvik | - | - | 14:02 |
Strømøybotn | - | - | 14:04 |
Strømøy | - | - | 14:05 |
Auka | - | - | 14:08 |
Skjønhalsen | - | 07:47 | 14:11 |
Stranda | - | 07:50 | 14:14 |
Bonenget | - | 07:53 | 14:17 |
Leirvikhamn | 06:52 | 07:55 | 14:18 |
Skjelvik | 06:56 | 08:01 | 14:23 |
Bonenget | 06:53 | 07:57 | 14:20 |
Stranda | 06:55 | 08:00 | 14:22 |
Kvernøy | 06:58 | 08:03 | 14:25 |
Holet | 07:00 | 08:06 | 14:27 |
Sætra | 07:02 | 08:08 | 14:29 |
Dyrøy Skole | 07:02 | 08:08 | 14:29 |
Dyrøy | 07:03 | 08:09 | 14:30 |
Breivika | 07:06 | 08:11 | 14:32 |
Sør-Dyrøy | 07:08 | 08:14 | - |
fredag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Sistranda Skole | - | - | - | 13:50 |
Coop Sistranda | - | - | - | 13:51 |
Fredagsvik | - | - | - | 13:52 |
Ervik | - | - | - | 13:54 |
Dyrvik | - | - | - | 13:55 |
Uttiankrysset | - | - | - | 13:57 |
Nesset | - | - | - | 13:59 |
Urdaheia | - | - | - | 14:01 |
Hellesvik | - | - | - | 14:02 |
Strømøybotn | - | - | - | 14:04 |
Strømøy | - | - | - | 14:05 |
Auka | - | - | - | 14:08 |
Skjønhalsen | - | 07:47 | - | 14:11 |
Stranda | - | 07:50 | - | 14:14 |
Bonenget | - | 07:53 | - | 14:17 |
Leirvikhamn | 06:52 | 07:55 | - | 14:18 |
Skjelvik | 06:56 | 08:01 | - | 14:23 |
Bonenget | 06:53 | 07:57 | - | 14:20 |
Stranda | 06:55 | 08:00 | - | 14:22 |
Kvernøy | 06:58 | 08:03 | - | 14:25 |
Holet | 07:00 | 08:06 | - | 14:27 |
Sætra | 07:02 | 08:08 | - | 14:29 |
Dyrøy Skole | 07:02 | 08:08 | 12:35 | 14:29 |
Dyrøy | 07:03 | 08:09 | 12:35 | 14:30 |
Breivika | 07:06 | 08:11 | 12:37 | 14:32 |
Sør-Dyrøy | 07:08 | 08:14 | 12:39 | - |
mandag, onsdag og torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Sistranda Skole | - | - | - | 15:15 |
Coop Sistranda | - | - | - | 15:16 |
Fredagsvik | - | - | - | 15:18 |
Ervik | - | - | - | 15:19 |
Dyrvik | - | - | - | 15:21 |
Uttiankrysset | - | - | - | 15:23 |
Nesset | - | - | - | 15:26 |
Urdaheia | - | - | - | 15:28 |
Hellesvik | - | - | - | 15:30 |
Strømøybotn | - | - | - | 15:32 |
Strømøy | - | - | - | 15:34 |
Auka | - | - | - | 15:37 |
Skjønhalsen | - | 07:47 | - | 15:40 |
Stranda | - | 07:50 | - | 15:44 |
Bonenget | - | 07:53 | - | 15:47 |
Leirvikhamn | 06:52 | 07:55 | - | 15:49 |
Skjelvik | 06:56 | 08:01 | - | 15:55 |
Bonenget | 06:53 | 07:57 | - | 15:51 |
Stranda | 06:55 | 08:00 | - | 15:54 |
Kvernøy | 06:58 | 08:03 | - | 15:57 |
Holet | 07:00 | 08:06 | - | 16:00 |
Sætra | 07:02 | 08:08 | - | 16:02 |
Dyrøy Skole | 07:02 | 08:08 | 13:50 | 16:02 |
Dyrøy | 07:03 | 08:09 | 13:50 | 16:03 |
Breivika | 07:06 | 08:11 | 13:52 | 16:05 |
Sør-Dyrøy | 07:08 | 08:14 | 13:54 | - |
AtB Bus timeplan - 5212 (Sør-Dyrøy)
AtB Bus timeplan for 5212 ruten, Sør-Dyrøy, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Sistranda Skole stasjon til Sør-Dyrøy stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.