53 - Hjellestad-Milde Via Lagunen Terminal Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 | Avreise #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lagunen Terminal | 07:03 | 07:33 | 08:05 | 08:35 | 15:05 | 15:35 | 16:05 | 16:35 |
Rådal | 07:04 | 07:34 | 08:06 | 08:36 | 15:06 | 15:36 | 16:06 | 16:36 |
Meyerskiftet | 07:06 | 07:36 | 08:08 | 08:38 | 15:08 | 15:38 | 16:08 | 16:38 |
Sandslikrysset | 07:09 | 07:39 | 08:11 | 08:41 | 15:11 | 15:41 | 16:11 | 16:41 |
Gomarshaug | 07:11 | 07:41 | 08:13 | 08:43 | 15:13 | 15:43 | 16:13 | 16:43 |
Birkelandsskiftet Terminal | 07:13 | 07:43 | 08:15 | 08:45 | 15:15 | 15:45 | 16:15 | 16:45 |
Blomsterdalen | 07:15 | 07:45 | 08:17 | 08:47 | 15:17 | 15:47 | 16:17 | 16:47 |
Ådlandsflaten | 07:16 | 07:46 | 08:18 | 08:48 | 15:18 | 15:48 | 16:18 | 16:48 |
Ådlandsskiftet | 07:18 | 07:48 | 08:20 | 08:50 | 15:20 | 15:50 | 16:20 | 16:50 |
Kartveitskiftet | 07:19 | 07:49 | 08:21 | 08:51 | 15:21 | 15:51 | 16:21 | 16:51 |
Heggernesskiftet | 07:20 | 07:50 | 08:22 | 08:52 | 15:22 | 15:52 | 16:22 | 16:52 |
Ådlandsbro | 07:21 | 07:51 | 08:23 | 08:53 | 15:23 | 15:53 | 16:23 | 16:53 |
Ådlandsstraumen Sør | 07:22 | 07:52 | 08:24 | 08:54 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 16:54 |
Kaptein Kaland | 07:22 | 07:52 | 08:24 | 08:54 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 16:54 |
Hjellestadskiftet | 07:23 | 07:53 | 08:25 | 08:55 | 15:25 | 15:55 | 16:25 | 16:55 |
Seilforeningen | 07:25 | 07:55 | 08:27 | 08:57 | 15:27 | 15:57 | 16:27 | 16:57 |
Hjellestad Snuplass | 07:26 | 07:56 | 08:28 | 08:58 | 15:28 | 15:58 | 16:28 | 16:58 |
Seilforeningen | 07:28 | 07:58 | 08:30 | 09:00 | 15:30 | 16:00 | 16:30 | 17:00 |
Hjellestadskiftet | 07:30 | 08:00 | 08:32 | 09:02 | 15:32 | 16:02 | 16:32 | 17:02 |
Planteskogen | 07:31 | 08:01 | 08:33 | 09:03 | 15:33 | 16:03 | 16:33 | 17:03 |
Flyen | 07:32 | 08:02 | 08:34 | 09:04 | 15:34 | 16:04 | 16:34 | 17:04 |
Grendatunvegen | 07:33 | 08:03 | 08:35 | 09:05 | 15:35 | 16:05 | 16:35 | 17:05 |
Geilen | 07:34 | 08:04 | 08:36 | 09:06 | 15:36 | 16:06 | 16:36 | 17:06 |
Fana Folkehøgskule | 07:35 | 08:05 | 08:37 | 09:07 | 15:37 | 16:07 | 16:37 | 17:07 |
Milde Snuplass | 07:36 | 08:06 | 08:38 | 09:08 | 15:38 | 16:08 | 16:38 | 17:08 |
Skyss Bus timeplan - 53 (Hjellestad-Milde Via Lagunen Terminal)
Skyss Bus timeplan for 53 ruten, Hjellestad-Milde Via Lagunen Terminal, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Lagunen Terminal stasjon til Milde Snuplass stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.