56 - Storo Tidsplan
søndag til lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Solemskogen | 00:18 |
Kalland | 00:18 |
Linderudkollen | 00:19 |
Setervollveien | 00:19 |
Kringlevann | 00:20 |
Rundhaugen | 00:22 |
Rønningen | 00:22 |
Heia | 00:23 |
Gulldalen | 00:23 |
Kirketomta | 00:24 |
Trollveiskrysset | 00:25 |
Grefsenseteren | 00:25 |
Akebakken | 00:26 |
Sanatoriet | 00:27 |
Aschehougs Vei | 00:28 |
Nordre Åsen | 00:29 |
Storo | 00:30 |
Ruter Bus timeplan - 56 (Storo)
Ruter Bus timeplan for 56 ruten, Storo, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Solemskogen stasjon til Storo stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Ruter timeplan.