56B - Grefsenkollen Tidsplan
søndag, lørdag, mandag, onsdag, torsdag og fredag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 | Avreise #8 | Avreise #9 | Avreise #10 | Avreise #11 | Avreise #12 | Avreise #13 | Avreise #14 | Avreise #15 | Avreise #16 | Avreise #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tamburveien | 09:47 | 10:17 | 10:47 | 11:17 | 11:47 | 12:17 | 12:47 | 13:17 | 13:47 | 14:17 | 14:47 | 15:17 | 15:47 | 16:17 | 16:47 | 17:17 | 17:47 |
Nydalen T | 09:47 | 10:17 | 10:47 | 11:17 | 11:47 | 12:17 | 12:47 | 13:17 | 13:47 | 14:17 | 14:47 | 15:17 | 15:47 | 16:17 | 16:47 | 17:17 | 17:47 |
Storo Senter | 09:49 | 10:18 | 10:48 | 11:18 | 11:48 | 12:18 | 12:48 | 13:18 | 13:48 | 14:18 | 14:48 | 15:19 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 | 17:49 |
Storo | 09:49 | 10:19 | 10:49 | 11:19 | 11:49 | 12:19 | 12:49 | 13:19 | 13:49 | 14:19 | 14:49 | 15:19 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 | 17:49 |
Nordre Åsen | 09:51 | 10:20 | 10:50 | 11:20 | 11:50 | 12:20 | 12:50 | 13:20 | 13:50 | 14:20 | 14:50 | 15:21 | 15:51 | 16:21 | 16:51 | 17:21 | 17:51 |
Aschehougs Vei | 09:52 | 10:21 | 10:51 | 11:21 | 11:51 | 12:21 | 12:51 | 13:21 | 13:51 | 14:21 | 14:51 | 15:22 | 15:52 | 16:22 | 16:52 | 17:22 | 17:52 |
Sanatoriet | 09:53 | 10:22 | 10:52 | 11:22 | 11:52 | 12:22 | 12:52 | 13:22 | 13:52 | 14:22 | 14:52 | 15:23 | 15:53 | 16:23 | 16:53 | 17:23 | 17:53 |
Akebakken | 09:55 | 10:23 | 10:53 | 11:23 | 11:53 | 12:23 | 12:53 | 13:23 | 13:53 | 14:23 | 14:53 | 15:25 | 15:55 | 16:25 | 16:55 | 17:25 | 17:55 |
Grefsenseteren | 09:56 | 10:24 | 10:54 | 11:24 | 11:54 | 12:24 | 12:54 | 13:24 | 13:54 | 14:24 | 14:54 | 15:26 | 15:56 | 16:26 | 16:56 | 17:26 | 17:56 |
Trollveiskrysset | 09:57 | 10:25 | 10:55 | 11:25 | 11:55 | 12:25 | 12:55 | 13:25 | 13:55 | 14:25 | 14:55 | 15:27 | 15:57 | 16:27 | 16:57 | 17:27 | 17:57 |
Trollvann | 09:58 | 10:26 | 10:56 | 11:26 | 11:56 | 12:26 | 12:56 | 13:26 | 13:56 | 14:26 | 14:56 | 15:28 | 15:58 | 16:28 | 16:58 | 17:28 | 17:58 |
Grefsenkollen | 09:59 | 10:27 | 10:57 | 11:27 | 11:57 | 12:27 | 12:57 | 13:27 | 13:57 | 14:27 | 14:57 | 15:29 | 15:59 | 16:29 | 16:59 | 17:29 | 17:59 |
Ruter Bus timeplan - 56B (Grefsenkollen)
Ruter Bus timeplan for 56B ruten, Grefsenkollen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Tamburveien stasjon til Grefsenkollen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Ruter timeplan.