587T - Bestillingsbuss Kristiansand Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Bumoen | 09:40 |
Lilleboen | 09:41 |
Karlsmoen | 09:43 |
Dønnestad | 09:45 |
Dønnestadmoen | 09:47 |
Ve | 09:50 |
Ve Sør | 09:51 |
Øvre Hamre | 09:53 |
Hamre | 09:54 |
Hamresanden | 09:56 |
Hamresanden Sør | 09:57 |
Grovika | 09:59 |
Lauvåsenkrysset | 10:01 |
Granittveien | 10:03 |
Gneistoppen | 10:03 |
Hamrevann | 10:04 |
Lauvåsen Hovedvei | 10:05 |
Sørlandssenteret Terminal | 10:07 |
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan - 587T (Bestillingsbuss Kristiansand)
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan for 587T ruten, Bestillingsbuss Kristiansand, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Bumoen stasjon til Sørlandssenteret Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Agder Kollektivtrafikk AS timeplan.