587T Linje
Tveit-Sørlandsparken-Kr.sand
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 587T buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
587T buss (Bestillingsbuss Kristiansand) har 18 stopp som går fra Bumoen og slutter på Sørlandssenteret Terminal.
587T buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 09:40. Driftsdager denne uken: mandag, onsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 587T buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Bestillingsbuss Kristiansand (18 stopp)
Bumoen
Lilleboen
Karlsmoen
Dønnestad
Dønnestadmoen
Ve
Ve Sør
Øvre Hamre
Hamre
Hamresanden
Hamresanden Sør
Grovika
Lauvåsenkrysset
Granittveien
Gneistoppen
Hamrevann
Lauvåsen Hovedvei
Sørlandssenteret Terminal
587T FAQ
Når begynner 587T buss å operere?
587T buss starter å operere klokken 09:40 på mandag, onsdag, fredag.
Når slutter 587T buss å gå?
587T buss slutter å operere klokken 09:40 på mandag, onsdag, fredag.
Når ankommer 587T buss?
Når kommer Tveit-Sørlandsparken-Kr.sand buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Tveit-Sørlandsparken-Kr.sand buss som er nærmest din plassering.
Er det en 587T buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 587T buss stopp.
587T buss Rutetabell
587T buss rute opererer på mandag, onsdag, fredag. Normale opereringstider: 09:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 09:40 | Engangstur |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | 09:40 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 09:40 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 587T (fra Bumoen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 587T (Bestillingsbuss Kristiansand) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
587T linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 587T (Bestillingsbuss Kristiansand) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
587T (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 587T buss ruten er Bumoen og siste stopp er Sørlandssenteret Terminal. 587T (Bestillingsbuss Kristiansand) opererer mandag, onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 587T har 18 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 28 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 587T buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 587T buss til å ta med på reisen.
Linje 587T sanntid buss tracker
Spor linje 587T (Bestillingsbuss Kristiansand) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 587T buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 587T, i Norge
587T - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 234 - Røyskår - Lyngdal/ Timeplan
- 1943 - Skolebusser Landvik/Grimstad/ Timeplan
- 2256 - Kvadraturen - Vennesla vgs/ Timeplan
- 101 - Eydehavn-Arendal-Grimstad N/S/ Timeplan
- 1908 - Skolebusser Møglestu vgs/ Timeplan
- N100 - Arendal-Kristiansand/ Timeplan
- 2120 - Bjørndalssletta-Presteheia sk/ Timeplan
- N40 - Nattbuss Høllen-Årosskogen/ Timeplan
- N45 - Nattbuss Songdalen/ Timeplan
- 2177 - Vestre Fidje-Kilen-Finsland/ Timeplan
- N4 - Kvadraturen-Holte/ Timeplan
- 10 - Sykehuset - Kvadraturen/ Timeplan
- 51 - Kvadraturen - Andøya/ Timeplan
- 271 - Tonstad-Øvre Sirdal/ Timeplan
- 13 - Lokalbuss Grimsmyra - Lund/ Timeplan
- A3 - Søm-Kvadraturen/ Timeplan
- 239 - Lyngdal-Fleseland-Jåsund/ Timeplan
- BESTILL - Bestillingstransport/ Timeplan
- 1956 - Skulebussar Åmli/ Timeplan
- 1966 - Skolebusser Gjerstad/ Timeplan