62 - Bryne Via Kleppekrossen Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Sandnes Bussterminal Ruten | 06:50 | 14:50 |
Storgata | 06:50 | 14:50 |
Bjørnstjerne Bjørnsons Gate | 06:51 | 14:51 |
Slåttaveien | 06:52 | 14:52 |
Foren | 06:53 | 14:53 |
Gamle Folkvord Vei | 06:55 | 14:56 |
Vadet | 06:57 | 14:57 |
Todnem | 06:58 | 14:58 |
Todnemlia | 06:58 | 14:59 |
Solbakken | 07:00 | 15:01 |
Raugstad | 07:01 | 15:02 |
Prestveien | 07:01 | 15:02 |
Leakrossen | 07:04 | 15:05 |
Håland | 07:05 | 15:06 |
Heigrekrossen | 07:07 | 15:08 |
Skaskrossen | 07:08 | 15:09 |
Sveinsvoll | 07:10 | 15:11 |
Utsyn | 07:12 | 15:13 |
Nordås | 07:14 | 15:15 |
Voll | 07:16 | 15:17 |
Holekrossen | 07:18 | 15:19 |
Hole | 07:19 | 15:20 |
Borekrossen Sør | 07:22 | 15:23 |
Borekrossen | 07:22 | 15:23 |
Boreringen | 07:24 | 15:25 |
Ole I. Bores Veg | 07:25 | 15:26 |
Nymyra | 07:27 | 15:28 |
Kløvervegen | 07:28 | 15:29 |
Longholsvegen | 07:29 | 15:30 |
Klepp Rådhus | 07:31 | 15:32 |
Kleppekrossen | 07:32 | 15:33 |
Toreskogvegen | 07:34 | 15:34 |
Nord-Braut | 07:35 | 15:35 |
Brautavold | 07:35 | 15:36 |
Braut | 07:37 | 15:38 |
Brautvegen | 07:38 | 15:39 |
Sør-Braut | 07:40 | 15:41 |
Hauge | 07:41 | 15:42 |
Tu Skule | 07:43 | 15:44 |
Kåsen | 07:44 | 15:45 |
Bryne Kro & Hotell | 07:45 | 15:46 |
Mølledammen | 07:47 | 15:47 |
Bryne Stasjon | 07:48 | 15:49 |
Kolumbus Bus timeplan - 62 (Bryne Via Kleppekrossen)
Kolumbus Bus timeplan for 62 ruten, Bryne Via Kleppekrossen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Sandnes Bussterminal Ruten stasjon til Bryne Stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.