640 - Magneten Via Straumen Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Steinkjer Stasjon | 08:30 |
Statens Hus Vest | 08:31 |
Sørlia | 08:33 |
Ytre Sørlia | 08:35 |
Jevika | 08:37 |
Frøset | 08:39 |
Vist Vegdele | 08:42 |
Garberg | 08:43 |
Ulvin | 08:46 |
Krokskorsen | 08:48 |
Gangstadkorsen | 08:49 |
Hestenget | 08:52 |
Heggstad | 08:54 |
Heimstad | 08:57 |
Åsadalen | 08:59 |
Hoelsdalen | 09:01 |
Bragstad | 09:02 |
Hommeldal | 09:05 |
Verdalsmyra | 09:07 |
Ingul | 09:09 |
Hallbrua | 09:11 |
Hall | 09:12 |
Sakshaug Skole | 09:14 |
Inderøy Vgs. | 09:15 |
Venna Vegdele | 09:16 |
Fossum Auto | 09:16 |
Straumen | 09:18 |
Rolshavn | 09:20 |
Nyjalet | 09:22 |
Loråsmarka | 09:23 |
Grindberg | 09:25 |
Røra | 09:27 |
Salberg | 09:30 |
Bjørga | 09:32 |
Fleskhus Vegdele | 09:35 |
Fleskhus | 09:36 |
Kvistad | 09:38 |
Ydsekorsen | 09:39 |
Ydsedalen | 09:41 |
Sulkrysset | 09:44 |
Ørmelen | 09:46 |
Kjærhaugvegen | 09:48 |
Kjæran | 09:49 |
Brauta | 09:52 |
Bergsgrav | 09:54 |
Rinnbrua | 09:56 |
Rinnleiret | 09:59 |
Mulelia | 10:02 |
Mule | 10:04 |
Sørholt | 10:06 |
Seterkorsen | 10:08 |
Røstadlia Øvre | 10:10 |
Røstadlia Nedre | 10:12 |
Stabelvollen | 10:13 |
Levanger Stasjon | 10:15 |
Sykehuset Levanger | 10:17 |
Bakkegata | 10:17 |
Levanger Vgs. | 10:18 |
Magneten | 10:20 |
AtB Bus timeplan - 640 (Magneten Via Straumen)
AtB Bus timeplan for 640 ruten, Magneten Via Straumen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Steinkjer Stasjon til Magneten stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.