641 - Etne Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Skånevik Kai | 09:50 |
Skånevik Kyrkje | 09:51 |
Skånevik Aldersheim | 09:51 |
Skånevik Ytre | 09:53 |
Nesvåg | 09:56 |
Tungesvik Kryss | 09:58 |
Vatnedal Nedre | 10:01 |
Vatnedal | 10:02 |
Steinbruhaugen | 10:04 |
Håland Øvre | 10:05 |
Håland Kryss | 10:06 |
Kyrping Bensinstasjon | 10:12 |
Lauareidsvingen | 10:14 |
Håland Nedre | 10:17 |
Bakka | 10:19 |
Hovland | 10:23 |
Lurasund Bru | 10:24 |
Vae | 10:26 |
Håfoss | 10:28 |
Grindheim Kryss | 10:29 |
Grindheim Nedre | 10:31 |
Steine Aust | 10:31 |
Steinshagen | 10:32 |
Litledalsvegen Kryss | 10:34 |
Mosvingen | 10:35 |
Skyss Bus timeplan - 641 (Etne)
Skyss Bus timeplan for 641 ruten, Etne, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Skånevik Kai stasjon til Etne Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.