mandag til torsdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Skånevik Skule - - - 13:53 Skånevik Kai 06:40 - 12:50 13:53 Skånevik Barnehage 06:40 - 12:51 13:54 Toflebrekko 06:41 - 12:51 13:55 Leiknes 06:41 - 12:52 13:55 Leiknesmark 06:43 - 12:53 13:56 Skytebanevegen 06:45 - 12:55 13:58 Tendalen Aust 06:45 - 12:56 13:59 Tendalen Vest 06:46 - 12:57 14:00 Skoga Nord 06:47 - 12:57 14:01 Skoga 06:48 - 12:58 14:02 Skoga Vest 06:48 - 12:59 14:02 Mortveit 06:49 - 13:00 14:03 Molnes 06:50 - 13:01 14:04 Molnes Sør 06:51 - 13:02 14:06 Kjerringkleiv 06:52 - 13:03 14:07 Gjelmervik 06:53 - 13:04 14:08 Gjelmervik Sør 06:54 - 13:05 14:09 Aksland 06:55 - 13:07 14:10 Aksland Aust 06:56 - 13:07 14:11 Lauvvik 06:57 - 13:09 14:12 Treshaugen 06:59 - 13:11 14:14 Ebne Bedehus 07:00 - 13:12 14:15 Ebne Vest 07:00 - 13:12 14:15 Ebne 07:02 - 13:13 14:17 Sandvik Gard 07:05 - 13:16 14:19 Sandvik Vest 07:07 - 13:17 14:21 Sandvik 07:08 08:10 13:18 14:22 Nervik 07:11 08:12 13:20 14:24 Bjørkenes Vest 07:13 08:15 13:23 14:26 Børkjenes 07:16 08:17 13:25 14:28 Svindal 07:18 08:20 13:27 14:30 Aksdal 07:20 08:21 13:28 14:31 Rivåsen 07:23 08:24 13:31 14:34 Brendeland Vest 07:26 08:27 13:33 14:36 Brendeland 07:27 08:28 13:34 14:37 Bryllom 07:27 08:29 13:35 14:38 Fjøsna 07:29 08:31 13:36 14:39 Fjøsnavikjo 07:31 08:33 13:38 14:41 Fitje I Etne 07:33 08:35 13:39 14:43 Enge Gamle Skule 07:35 08:37 13:41 14:44 Enge Skule - - 13:42 14:46 Etne Terminal 07:38 - - -
fredag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Skånevik Kai 06:40 12:50 17:15 Skånevik Barnehage 06:40 12:51 17:16 Toflebrekko 06:41 12:51 17:17 Leiknes 06:41 12:52 17:17 Leiknesmark 06:43 12:53 17:18 Skytebanevegen 06:45 12:55 17:21 Tendalen Aust 06:45 12:56 17:22 Tendalen Vest 06:46 12:57 17:23 Skoga Nord 06:47 12:57 17:24 Skoga 06:48 12:58 17:25 Skoga Vest 06:48 12:59 17:26 Mortveit 06:49 13:00 17:27 Molnes 06:50 13:01 17:28 Molnes Sør 06:51 13:02 17:30 Kjerringkleiv 06:52 13:03 17:31 Gjelmervik 06:53 13:04 17:32 Gjelmervik Sør 06:54 13:05 17:33 Aksland 06:55 13:07 17:35 Aksland Aust 06:56 13:07 17:36 Lauvvik 06:57 13:09 17:38 Treshaugen 06:59 13:11 17:40 Ebne Bedehus 07:00 13:12 17:41 Ebne Vest 07:00 13:12 17:42 Ebne 07:02 13:13 17:43 Sandvik Gard 07:05 13:16 17:46 Sandvik Vest 07:07 13:17 17:48 Sandvik 07:08 13:18 17:49 Nervik 07:11 13:20 17:52 Bjørkenes Vest 07:13 13:23 17:54 Børkjenes 07:16 13:25 17:57 Svindal 07:18 13:27 17:59 Aksdal 07:20 13:28 18:01 Rivåsen 07:23 13:31 18:04 Brendeland Vest 07:26 13:33 18:07 Brendeland 07:27 13:34 18:08 Bryllom 07:27 13:35 18:09 Fjøsna 07:29 13:36 18:10 Fjøsnavikjo 07:31 13:38 18:12 Fitje I Etne 07:33 13:39 18:14 Enge Gamle Skule 07:35 13:41 18:16 Enge Skule - 13:42 - Etne Terminal 07:38 - 18:19
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Skånevik Kai 08:30 15:50 Skånevik Barnehage 08:31 15:51 Toflebrekko 08:32 15:52 Leiknes 08:32 15:52 Leiknesmark 08:33 15:53 Skytebanevegen 08:36 15:56 Tendalen Aust 08:37 15:57 Tendalen Vest 08:38 15:58 Skoga Nord 08:39 15:59 Skoga 08:40 16:00 Skoga Vest 08:41 16:01 Mortveit 08:42 16:02 Molnes 08:43 16:03 Molnes Sør 08:45 16:05 Kjerringkleiv 08:46 16:06 Gjelmervik 08:47 16:07 Gjelmervik Sør 08:48 16:08 Aksland 08:50 16:10 Aksland Aust 08:51 16:11 Lauvvik 08:53 16:13 Treshaugen 08:55 16:15 Ebne Bedehus 08:56 16:16 Ebne Vest 08:57 16:17 Ebne 08:58 16:18 Sandvik Gard 09:01 16:21 Sandvik Vest 09:03 16:23 Sandvik 09:04 16:24 Nervik 09:07 16:27 Bjørkenes Vest 09:09 16:29 Børkjenes 09:12 16:32 Svindal 09:14 16:34 Aksdal 09:16 16:36 Rivåsen 09:19 16:39 Brendeland Vest 09:22 16:42 Brendeland 09:23 16:43 Bryllom 09:24 16:44 Fjøsna 09:25 16:45 Fjøsnavikjo 09:27 16:47 Fitje I Etne 09:29 16:49 Enge Gamle Skule 09:31 16:51 Etne Terminal 09:34 16:54
søndag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Skånevik Kai 16:45 Skånevik Barnehage 16:46 Toflebrekko 16:47 Leiknes 16:47 Leiknesmark 16:48 Skytebanevegen 16:51 Tendalen Aust 16:52 Tendalen Vest 16:53 Skoga Nord 16:54 Skoga 16:55 Skoga Vest 16:56 Mortveit 16:57 Molnes 16:58 Molnes Sør 17:00 Kjerringkleiv 17:01 Gjelmervik 17:02 Gjelmervik Sør 17:03 Aksland 17:05 Aksland Aust 17:06 Lauvvik 17:08 Treshaugen 17:10 Ebne Bedehus 17:11 Ebne Vest 17:12 Ebne 17:13 Sandvik Gard 17:16 Sandvik Vest 17:18 Sandvik 17:19 Nervik 17:22 Bjørkenes Vest 17:24 Børkjenes 17:27 Svindal 17:29 Aksdal 17:31 Rivåsen 17:34 Brendeland Vest 17:37 Brendeland 17:38 Bryllom 17:39 Fjøsna 17:40 Fjøsnavikjo 17:42 Fitje I Etne 17:44 Enge Gamle Skule 17:46 Etne Terminal 17:49
Skyss Bus timeplan - 641 (Etne) Skyss Bus timeplan for 641 ruten, Etne, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Skånevik Skule stasjon til Etne Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.
Sist oppdatert på 15. juli 2024
641 Alternative Retninger Tidsplaner