645 - Nybygda - Brumunddal Tidsplan tirsdag og torsdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Furnes Ungdomsskole - 14:15 Grindåker - 14:16 Gålåsgutua/Gålåsvegen - 14:18 Gålåskrysset - 14:20 Løberg - 14:21 Grindal - 14:23 Engebakk - 14:24 Kylstad Skole 07:50 14:25 Gjerlaug 07:50 14:26 Haugli - 14:27 Støve 07:53 - Vesteng - 14:29 Bjørgedalsvegen/Yksetvegen - 14:30 Kilde - 14:31 Bjørnerud - 14:33 Brodal 07:54 - Pinnerud - 14:34 Storsveen 07:57 - Granerud - 14:36 Holm - 14:37 Putten 07:59 14:38 Øverlia Nybygda 08:03 14:41 Jonsdal 08:04 14:42 Nybygda 08:06 14:44 Søgårdskrysset 08:07 14:44 Engeskaug 08:10 14:47 Vestlien 08:12 14:49 Hovderampa 08:14 14:50 Sørdal 08:15 14:51 Spikdalshøgda 08:17 14:53 Haugen Nordåsen 08:17 14:53 Myhres Plass 08:18 14:54 Sidearmen Nordåsvegen 08:20 14:56 Flåhagvegen 08:22 14:57 Liavegen 08:23 14:58 Biblioteket Brumunddal - 15:00 Fagerlund Skole 08:26 - Sveum 08:27 - Lillevegen 08:29 - Brumunddal Sentrum 08:30 15:01
onsdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Furnes Ungdomsskole - - 14:15 Grindåker - - 14:16 Gålåsgutua/Gålåsvegen - - 14:18 Gålåskrysset - - 14:20 Løberg - - 14:21 Grindal - - 14:23 Engebakk - - 14:24 Kylstad Skole 07:50 12:50 14:25 Gjerlaug 07:50 12:50 14:26 Haugli - 12:51 14:27 Støve 07:53 - - Vesteng - 12:53 14:29 Bjørgedalsvegen/Yksetvegen - 12:54 14:30 Kilde - 12:55 14:31 Bjørnerud - 12:57 14:33 Brodal 07:54 - - Pinnerud - 12:58 14:34 Storsveen 07:57 - - Granerud - 13:00 14:36 Holm - 13:01 14:37 Putten 07:59 13:02 14:38 Øverlia Nybygda 08:03 13:05 14:41 Jonsdal 08:04 13:06 14:42 Nybygda 08:06 13:08 14:44 Søgårdskrysset 08:07 13:08 14:44 Engeskaug 08:10 13:11 14:47 Vestlien 08:12 13:13 14:49 Hovderampa 08:14 13:14 14:50 Sørdal 08:15 13:15 14:51 Spikdalshøgda 08:17 13:17 14:53 Haugen Nordåsen 08:17 13:17 14:53 Myhres Plass 08:18 13:18 14:54 Sidearmen Nordåsvegen 08:20 13:20 14:56 Flåhagvegen 08:22 13:21 14:57 Liavegen 08:23 13:22 14:58 Biblioteket Brumunddal - 13:24 15:00 Fagerlund Skole 08:26 - - Sveum 08:27 - - Lillevegen 08:29 - - Brumunddal Sentrum 08:30 13:25 15:01
Ukedager Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Furnes Ungdomsskole - - 14:15 Grindåker - - 14:16 Gålåsgutua/Gålåsvegen - - 14:18 Gålåskrysset - - 14:20 Løberg - - 14:21 Grindal - - 14:23 Engebakk - - 14:24 Kylstad Skole 07:50 13:10 14:25 Gjerlaug 07:50 13:10 14:26 Haugli - 13:11 14:27 Støve 07:53 - - Vesteng - 13:13 14:29 Bjørgedalsvegen/Yksetvegen - 13:14 14:30 Kilde - 13:15 14:31 Bjørnerud - 13:17 14:33 Brodal 07:54 - - Pinnerud - 13:18 14:34 Storsveen 07:57 - - Granerud - 13:20 14:36 Holm - 13:21 14:37 Putten 07:59 13:22 14:38 Øverlia Nybygda 08:03 13:25 14:41 Jonsdal 08:04 13:26 14:42 Nybygda 08:06 13:28 14:44 Søgårdskrysset 08:07 13:28 14:44 Engeskaug 08:10 13:31 14:47 Vestlien 08:12 13:33 14:49 Hovderampa 08:14 13:34 14:50 Sørdal 08:15 13:35 14:51 Spikdalshøgda 08:17 13:37 14:53 Haugen Nordåsen 08:17 13:37 14:53 Myhres Plass 08:18 13:38 14:54 Sidearmen Nordåsvegen 08:20 13:40 14:56 Flåhagvegen 08:22 13:41 14:57 Liavegen 08:23 13:42 14:58 Biblioteket Brumunddal - 13:44 15:00 Fagerlund Skole 08:26 - - Sveum 08:27 - - Lillevegen 08:29 - - Brumunddal Sentrum 08:30 13:45 15:01
Innlandstrafikk Bus timeplan - 645 (Nybygda - Brumunddal) Innlandstrafikk Bus timeplan for 645 ruten, Nybygda - Brumunddal, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Furnes Ungdomsskole stasjon til Brumunddal Sentrum stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.
Sist oppdatert på 2. juli 2024
645 Alternative Retninger Tidsplaner