650 - Ormseter Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 |
---|---|---|---|
Seminargata | 06:41 | 07:31 | - |
Ankerhagen | - | - | 15:26 |
Solvang Skole | 06:45 | 07:37 | 15:29 |
Vien | 06:46 | 07:39 | 15:31 |
Stortorget | 08:04 | - | 15:17 |
Ingebergfeltet Nedre | 06:51 | 07:45 | 15:37 |
Øysteins Gate | 08:07 | - | 15:20 |
Maxi | 08:08 | - | 15:21 |
Vienkrysset | 06:48 | 07:40 | 15:32 |
Ingeberg Skole | 06:52 | 07:46 | 15:38 |
Spikkerud | 07:03 | 08:00 | 15:52 |
Tønset | 07:05 | 08:01 | 15:53 |
Tomterødegården | 07:09 | 08:05 | 15:57 |
Vangseter | 07:10 | 08:06 | 15:58 |
Ormseter | 07:13 | 08:09 | 16:01 |
Vangseter | 07:16 | 08:12 | 16:04 |
Tomterødegården | 07:17 | 08:13 | 16:05 |
Tønset | - | 08:18 | - |
Ankerløkka | 06:43 | 07:34 | - |
Hamar Skysstasjon | 08:01 | 07:30 | 15:15 |
Kvartal 48 | 08:03 | - | 15:16 |
Bryggeriet | 08:05 | - | 15:18 |
Svartoldervegen | 08:09 | - | 15:22 |
Hamar Katedralskole | - | - | 15:24 |
Ingebergfeltet | 06:53 | 07:47 | 15:39 |
Søndre Tomter | 06:55 | 07:50 | 15:42 |
Nordre Tomter | 06:57 | 07:53 | 15:45 |
Torvet | 07:07 | 08:03 | 15:55 |
Torvet | 07:19 | 08:16 | 16:08 |
Syljuset | 07:21 | - | 16:09 |
Dufset | 07:23 | - | 16:11 |
Sykehuset Hamar | 07:59 | 08:52 | 16:47 |
Skjeset | 07:25 | - | 16:13 |
Vårtun | 07:27 | - | 16:15 |
Elvsrud | 07:31 | - | 16:20 |
Palerud | - | 08:20 | - |
Ingebergfeltet Nedre | 07:46 | 08:35 | 16:35 |
Solvang | 07:56 | 08:50 | 16:44 |
Sagstubben | 06:50 | 07:43 | 15:35 |
Holstua | 06:53 | 07:47 | 15:39 |
Korslund | 06:59 | 07:55 | 15:47 |
Svestad | 07:01 | 07:57 | 15:49 |
Palerud | 07:03 | 07:59 | 15:51 |
Lia Gåsbuvegen | 07:12 | 08:08 | 16:00 |
Lia Gåsbuvegen | 07:14 | 08:11 | 16:03 |
Vestås Skole | 07:28 | - | 16:16 |
Snippen | 07:30 | - | 16:18 |
Svenkerud | 07:33 | - | 16:22 |
Korslund | 07:36 | - | 16:24 |
Spikkerud | - | 08:19 | - |
Svestad | - | 08:22 | - |
Korslund | - | 08:25 | - |
Nordre Tomter | 07:38 | 08:27 | 16:27 |
Søndre Tomter | 07:41 | 08:30 | 16:29 |
Holstua | 07:44 | 08:33 | 16:32 |
Ingebergfeltet | 07:44 | 08:33 | 16:33 |
Ingeberg Skole | 07:45 | 08:34 | 16:34 |
Imerslund | 07:49 | 08:38 | 16:37 |
Ener Ungdomsskole | - | 08:41 | - |
Vienkrysset | 07:51 | 08:45 | 16:39 |
Vien | 07:52 | 08:46 | 16:40 |
Solvang Skole | 07:54 | 08:48 | 16:42 |
Ankerløkka | 07:57 | 08:51 | 16:46 |
Seminargata | 08:00 | 08:54 | 16:48 |
Hamar Skysstasjon | - | 08:55 | 16:50 |
Hamar Katedralskole | 08:11 | - | - |
Storhamar Videregående Skole | 08:13 | - | - |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 650 (Ormseter)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 650 ruten, Ormseter, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Seminargata stasjon til Storhamar Videregående Skole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.