670 - Sand Tidsplan
søndag, mandag, onsdag og torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Hamar Skysstasjon | 19:20 |
Espern | 19:22 |
Vika | 19:24 |
Kjonerud | 19:25 |
Breidablikk | 19:28 |
Bessa | 19:28 |
Tønseth | 19:30 |
Ottestad Sentral | 19:32 |
Ottestad Prestegård | 19:33 |
Ottestad Kirke | 19:35 |
Vevlakrysset | 19:38 |
Hosmestad | 19:41 |
Lillevold | 19:43 |
Skjelvenga | 19:45 |
Nesten | 19:47 |
Lunde | 19:50 |
Stange Skysstasjon | 19:51 |
Usthøgda | 19:53 |
Finstad | 19:55 |
Uthuskrysset | 19:57 |
Nygård | 19:59 |
Reinsvoll | 20:01 |
Bryhnisvea | 20:02 |
Bryhnitjernet | 20:04 |
Korsbakken | 20:06 |
Muset | 20:08 |
Egerom | 20:10 |
Starumgutua | 20:11 |
Gata Nord | 20:14 |
Gata | 20:15 |
Amundrud | 20:17 |
Stormorken | 20:19 |
Struperud | 20:20 |
Nordseth | 20:21 |
Haraset | 20:21 |
Rognstad | 20:22 |
Sjøli | 20:24 |
Brubakken | 20:25 |
Optjernstøen | 20:27 |
Sjøenden | 20:29 |
Malungen | 20:33 |
Rasen | 20:35 |
Vatningsætra | 20:39 |
Korsholen | 20:44 |
Bruvoll | 20:45 |
Holtødegården | 20:46 |
Holt/Oppi | 20:47 |
Skjeppestad | 20:48 |
Stenskjær | 20:49 |
Mellom-Breiby | 20:51 |
Vilborg | 20:51 |
Flikkerud | 20:52 |
Gravli | 20:54 |
Dagfinrudhagen | 20:55 |
Sandsbråten | 20:56 |
Vestli | 20:57 |
Sand | 20:59 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 670 (Sand)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 670 ruten, Sand, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Hamar Skysstasjon stasjon til Sand stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.