676 - Stange Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Åsvang | 07:20 |
Domstad | 07:22 |
Furuset | 07:24 |
Åsbygda | 07:26 |
Bjørkholsbekken | 07:29 |
Soplimkroken | 07:32 |
Vardebakken | 07:34 |
Bergli | 07:37 |
Bryhn Handel | 07:39 |
Husekrysset | 07:41 |
Fredsvold | 07:44 |
Romedal | 07:46 |
Venholen | 07:48 |
Solvin Skole | 07:50 |
Galgumkrysset | 07:52 |
Korsgård | 07:54 |
Uthuskrysset | 07:56 |
Finstad | 07:59 |
Usthøgda | 08:00 |
Stange Skysstasjon | 08:02 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 676 (Stange)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 676 ruten, Stange, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Åsvang stasjon til Stange Skysstasjon stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.