697 - Løten Tidsplan
onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Hamar Katedralskole | - | 14:10 |
Bellevue Vognvegen | - | 14:11 |
Ankerhagen | - | 14:13 |
Hamar Skysstasjon | 07:55 | - |
Statens Hus | 07:55 | - |
Cc Hamar | 07:56 | - |
Utstillingsplassen | 07:58 | 14:15 |
Briskeby Stadion | 07:58 | 14:15 |
Just Brochs Gate | 08:00 | 14:16 |
Midtstranda | 08:02 | 14:18 |
Åker | 08:04 | 14:20 |
Vang Kirke | 08:05 | 14:21 |
Torshov | 08:07 | 14:23 |
Kai | 08:09 | 14:24 |
Nilsrud Rv. 25 | 08:12 | 14:27 |
Blæstad | 08:15 | 14:29 |
Grubhol | 08:16 | 14:30 |
Ålstad | 08:19 | 14:33 |
Løvås | 08:21 | 14:34 |
Lageråen | 08:23 | 14:36 |
Spaberg | 08:25 | 14:38 |
Jevnaker | 08:28 | 14:40 |
Balke | 08:29 | 14:41 |
Brennerikrysset | 08:32 | 14:43 |
Brenneriroa | 08:34 | 14:45 |
Løten Kirke | 08:36 | 14:47 |
Løten Ungdomsskole | 08:39 | - |
Løten Stasjon | 08:39 | 14:49 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Hamar Skysstasjon | 07:55 |
Statens Hus | 07:55 |
Cc Hamar | 07:56 |
Utstillingsplassen | 07:58 |
Briskeby Stadion | 07:58 |
Just Brochs Gate | 08:00 |
Midtstranda | 08:02 |
Åker | 08:04 |
Vang Kirke | 08:05 |
Torshov | 08:07 |
Kai | 08:09 |
Nilsrud Rv. 25 | 08:12 |
Blæstad | 08:15 |
Grubhol | 08:16 |
Ålstad | 08:19 |
Løvås | 08:21 |
Lageråen | 08:23 |
Spaberg | 08:25 |
Jevnaker | 08:28 |
Balke | 08:29 |
Brennerikrysset | 08:32 |
Brenneriroa | 08:34 |
Løten Kirke | 08:36 |
Løten Ungdomsskole | 08:39 |
Løten Stasjon | 08:39 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 697 (Løten)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 697 ruten, Løten, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Hamar Katedralskole stasjon til Løten Stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 697, fra Hamar Katedralskole til Løten Stasjon, daglig ved midnatt.