71 - Lierbyen - Asker Tidsplan
Avreise fra Bragernes Torg
mandag til torsdag | fredag | lørdag | søndag |
---|---|---|---|
05:04 | 05:04 | 07:04 | 09:04 |
05:34 | 05:34 | 07:34 | 09:34 |
06:04 | 06:04 | 08:04 | 10:04 |
06:34 | 06:34 | 08:34 | 10:34 |
06:49 | 06:49 | 09:04 | 11:04 |
07:04 | 07:04 | 09:34 | 11:34 |
07:19 | 07:19 | 10:04 | 12:04 |
07:34 | 07:34 | 10:34 | 12:34 |
07:49 | 07:49 | 11:04 | 13:04 |
08:04 | 08:04 | 11:34 | 13:34 |
08:34 | 08:34 | 12:04 | 14:04 |
09:04 | 09:04 | 12:34 | 14:34 |
09:34 | 09:34 | 13:04 | 15:04 |
10:04 | 10:04 | 13:34 | 15:34 |
10:34 | 10:34 | 14:04 | 16:04 |
11:04 | 11:04 | 14:34 | 16:34 |
11:34 | 11:34 | 15:04 | 17:04 |
12:04 | 12:04 | 15:34 | 17:34 |
12:34 | 12:34 | 16:04 | 18:04 |
13:04 | 13:04 | 16:34 | 18:34 |
13:19 | 13:19 | 17:04 | 19:04 |
13:34 | 13:34 | 17:34 | 19:34 |
13:49 | 13:49 | 18:04 | 20:04 |
14:04 | 14:04 | 18:34 | 20:34 |
14:19 | 14:19 | 19:04 | 21:04 |
14:34 | 14:34 | 19:34 | 21:34 |
14:49 | 14:49 | 20:04 | 22:04 |
15:04 | 15:04 | 20:34 | - |
15:19 | 15:19 | 21:04 | - |
15:34 | 15:34 | 21:34 | - |
15:49 | 15:49 | 22:04 | - |
16:04 | 16:04 | 22:34 | - |
16:19 | 16:19 | 23:04 | - |
16:34 | 16:34 | - | - |
17:04 | 17:04 | - | - |
17:34 | 17:34 | - | - |
18:04 | 18:04 | - | - |
18:34 | 18:34 | - | - |
19:04 | 19:04 | - | - |
19:34 | 19:34 | - | - |
20:04 | 20:04 | - | - |
20:34 | 20:34 | - | - |
21:04 | 21:04 | - | - |
21:34 | 21:34 | - | - |
22:04 | 22:04 | - | - |
22:34 | 22:34 | - | - |
- | 23:04 | - | - |
Brakar Bus timeplan - 71 (Lierbyen - Asker)
Brakar Bus timeplan for 71 ruten, Lierbyen - Asker, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Bragernes Torg stasjon til Asker Stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.