71 Linje
Asker Via Lierbyen
Brakar
Brakar 71 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
71 buss (Asker Via Lierbyen) har 63 stopp som går fra Bragernes Torg og slutter på Asker Stasjon.
Velg hvilken som helst 71 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Asker Via Lierbyen (63 stopp)
Bragernes Torg
Tinghuset
Losjeplassen
Brandtenborggata
Solbakken
Fjellheim Skole
Nøstebakken
Nøsteveien 28
Nøste Villaveien
Bruusgårds Vei
Stoppen
Lier Stadion
Sandakerkrysset
Sandakertoppen
Østvold
Grette Frukt
Gluggen
Nedre Frogner
Heggtoppen
Hegg Skole
Lierbyen Bussterminal
Haskoll
Lier E-Verk
Gommerud
Kikutveien
Hellum
Lyngåskrysset
Hårbergbakken
Hennumkrysset
Bjørkesvingen
Tranby Skole
Tranbylia
Haugerudbråtan
Hennumhagan
Martinshaugen
Hennumsbråtan
Slåttebråtan
Ringveien Hoppbakken
Haugane
Maurrudløkka
Nygårdsskogen
Svenskerud
Larsehagan
Pukkverket
Gjellebekk
Liertoppen Kjøpesenter A
Liertoppen Kjøpesenter B
Tveita Lierskogen
Avstikkeren
Heiatoppen
Stabæk
Grobråtenveien Nord
Engelsrud Terrasse
Engelsrud
Yggesethbakken
Liahagen
Skanseløkka
Østre Jansrud
Brendsrudroa
Drengsrud Skole
Oreholtet
Hagaløkka
Asker Stasjon
71 FAQ
Når begynner 71 buss å operere?
71 buss starter å operere klokken 05:04 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når slutter 71 buss å gå?
71 buss slutter å operere klokken 22:04 på søndag, torsdag.
Når ankommer 71 buss?
Når kommer Asker Via Lierbyen Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Asker Via Lierbyen Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Brakar 71 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag?
71 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 71 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 71 buss stopp.
71 buss Rutetabell
71 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 05:04 - 22:34
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 05:04 - 22:34 | 15 - 30 |
ti. | 05:04 - 22:34 | 15 - 30 |
on. | 05:04 - 22:34 | 15 - 30 |
to. | 09:04 - 22:04 | 30 |
fr. | 05:04 - 23:04 | 15 - 30 |
lø. | 07:04 - 23:04 | 30 |
sø. | 09:04 - 22:04 | 30 |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 71 (fra Bragernes Torg), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 71 (Asker Via Lierbyen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
71 linje buss billettpris
Brakar 71 (Asker Via Lierbyen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
71 (Brakar)
Det første stoppet på 71 buss ruten er Bragernes Torg og siste stopp er Asker Stasjon. 71 (Asker Via Lierbyen) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 71 har 63 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 69 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 71 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 71 buss til å ta med på reisen.
Linje 71 sanntid Buss tracker
Spor linje 71 (Asker Via Lierbyen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 71 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 71, i Norge
71 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 15 - Drammen busstasjon - Austad skog/ Timeplan
- 107 - Hiåsen - Prestfoss/ Timeplan
- 138 - Hokksund - Skotselv/ Timeplan
- 73 - Drammen-Reistad-Lierskogen/ Timeplan
- 21 - Tolerud-Drammen busstasjon/ Timeplan
- 25 - Drammen busstasjon- Gulskogen/ Timeplan
- 3 - Kastanjesletta-Fjell/ Timeplan
- 66 - Sylling - Lier stadion/ Timeplan
- 214 - Hønefoss-Eikli/Dalsbråten/ Timeplan
- 132 - Ormåsen - Vestfossen/ Timeplan
- 223 - Schjongslund-Hønefoss-Haugsbygd/ Timeplan
- 64 - Sylling - Delekant - Sylling/ Timeplan
- 63 - Sylling - Lierbyen/ Timeplan
- 139 - Åmot - Drammen/ Timeplan
- 427 - Veggli - Rollag/ Timeplan
- 417 - Rødberg-Tunhovd/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 231 - Hønefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 431 - Kongsberg - Haavengen/ Timeplan
- 169 - Lierbyen - Oslo/ Timeplan