71 - A Dora Via Klettkrysset-E6 Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 | Avreise #8 | Avreise #9 | Avreise #10 | Avreise #11 | Avreise #12 | Avreise #13 | Avreise #14 | Avreise #15 | Avreise #16 | Avreise #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brekkåsen Snuplass | 05:26 | 06:26 | 06:46 | 07:06 | 07:26 | 07:46 | 08:06 | 14:26 | 14:36 | 14:56 | 15:06 | 15:26 | 15:36 | 15:46 | 15:56 | 16:06 | 16:16 |
Brekkåsen | 05:27 | 06:27 | 06:47 | 07:08 | 07:28 | 07:48 | 08:08 | 14:27 | 14:37 | 14:57 | 15:08 | 15:28 | 15:38 | 15:48 | 15:58 | 16:08 | 16:18 |
Trøndertun | 05:29 | 06:29 | 06:49 | 07:09 | 07:29 | 07:49 | 08:09 | 14:29 | 14:39 | 14:59 | 15:09 | 15:29 | 15:39 | 15:49 | 15:59 | 16:09 | 16:19 |
Gimseflata | 05:29 | 06:29 | 06:49 | 07:10 | 07:30 | 07:50 | 08:10 | 14:30 | 14:40 | 15:00 | 15:10 | 15:30 | 15:40 | 15:50 | 16:00 | 16:10 | 16:20 |
Gimsan | 05:30 | 06:30 | 06:50 | 07:12 | 07:32 | 07:52 | 08:12 | 14:31 | 14:41 | 15:01 | 15:12 | 15:32 | 15:42 | 15:52 | 16:02 | 16:12 | 16:22 |
Melhusbrua | 05:31 | 06:31 | 06:51 | 07:13 | 07:33 | 07:53 | 08:13 | 14:32 | 14:42 | 15:02 | 15:13 | 15:33 | 15:43 | 15:53 | 16:03 | 16:13 | 16:23 |
Melhus Skysstasjon | 05:33 | 06:33 | 06:53 | 07:16 | 07:36 | 07:56 | 08:16 | 14:34 | 14:44 | 15:05 | 15:16 | 15:36 | 15:46 | 15:56 | 16:06 | 16:16 | 16:26 |
Melhus Sentrum | 05:34 | 06:34 | 06:54 | 07:17 | 07:37 | 07:57 | 08:17 | 14:35 | 14:45 | 15:06 | 15:17 | 15:37 | 15:47 | 15:57 | 16:07 | 16:17 | 16:27 |
Gylle | 05:36 | 06:36 | 06:56 | 07:19 | 07:39 | 07:59 | 08:19 | 14:37 | 14:47 | 15:09 | 15:19 | 15:39 | 15:49 | 15:59 | 16:09 | 16:19 | 16:29 |
Brubakken | 05:37 | 06:37 | 06:57 | 07:21 | 07:41 | 08:01 | 08:21 | 14:38 | 14:48 | 15:10 | 15:21 | 15:41 | 15:51 | 16:01 | 16:11 | 16:21 | 16:31 |
Skottvoll | 05:39 | 06:39 | 06:59 | 07:23 | 07:43 | 08:03 | 08:23 | 14:40 | 14:50 | 15:12 | 15:23 | 15:43 | 15:53 | 16:03 | 16:13 | 16:23 | 16:33 |
Ekra | 05:41 | 06:41 | 07:01 | 07:26 | 07:46 | 08:06 | 08:26 | 14:42 | 14:52 | 15:15 | 15:26 | 15:46 | 15:56 | 16:06 | 16:16 | 16:26 | 16:36 |
Klettkrysset | 05:43 | 06:43 | 07:03 | 07:28 | 07:48 | 08:08 | 08:28 | 14:44 | 14:54 | 15:17 | 15:28 | 15:48 | 15:58 | 16:08 | 16:18 | 16:28 | 16:38 |
Sandmoen E6 | 05:45 | 06:45 | 07:06 | 07:30 | 07:50 | 08:10 | 08:30 | 14:46 | 14:56 | 15:20 | 15:30 | 15:50 | 16:00 | 16:10 | 16:20 | 16:30 | 16:40 |
Hårstadkrysset | 05:47 | 06:47 | 07:08 | 07:32 | 07:52 | 08:12 | 08:32 | 14:48 | 14:58 | 15:22 | 15:32 | 15:52 | 16:02 | 16:12 | 16:22 | 16:32 | 16:42 |
City Syd E6 | 05:49 | 06:49 | 07:11 | 07:36 | 07:56 | 08:16 | 08:36 | 14:51 | 15:01 | 15:25 | 15:36 | 15:56 | 16:06 | 16:16 | 16:26 | 16:36 | 16:46 |
Sluppen | 05:53 | 06:53 | 07:15 | 07:40 | 08:00 | 08:20 | 08:40 | 14:55 | 15:05 | 15:29 | 15:40 | 16:00 | 16:10 | 16:20 | 16:30 | 16:40 | 16:50 |
Bratsbergvegen | 05:54 | 06:54 | 07:16 | 07:41 | 08:01 | 08:21 | 08:41 | 14:56 | 15:06 | 15:30 | 15:41 | 16:01 | 16:11 | 16:21 | 16:31 | 16:41 | 16:51 |
Valøyvegen | 05:55 | 06:55 | 07:18 | 07:43 | 08:03 | 08:23 | 08:43 | 14:57 | 15:08 | 15:32 | 15:43 | 16:03 | 16:13 | 16:23 | 16:33 | 16:43 | 16:53 |
Lerkendal | 05:56 | 06:56 | 07:19 | 07:44 | 08:04 | 08:24 | 08:44 | 14:58 | 15:09 | 15:33 | 15:44 | 16:04 | 16:14 | 16:24 | 16:34 | 16:44 | 16:54 |
Hesthagen | 05:57 | 06:57 | 07:20 | 07:45 | 08:05 | 08:25 | 08:45 | 14:59 | 15:10 | 15:34 | 15:45 | 16:05 | 16:15 | 16:25 | 16:35 | 16:45 | 16:55 |
Studentersamfundet | 05:59 | 06:59 | 07:23 | 07:47 | 08:07 | 08:27 | 08:47 | 15:01 | 15:13 | 15:37 | 15:47 | 16:07 | 16:17 | 16:27 | 16:37 | 16:47 | 16:57 |
Nidarosdomen | 06:00 | 07:00 | 07:24 | 07:49 | 08:09 | 08:29 | 08:49 | 15:02 | 15:14 | 15:38 | 15:49 | 16:09 | 16:19 | 16:29 | 16:39 | 16:49 | 16:59 |
Prinsens Gate | 06:01 | 07:02 | 07:26 | 07:50 | 08:10 | 08:30 | 08:50 | 15:04 | 15:16 | 15:40 | 15:50 | 16:10 | 16:20 | 16:30 | 16:40 | 16:50 | 17:00 |
Olav Tryggvasons Gate | 06:02 | 07:03 | 07:27 | 07:52 | 08:12 | 08:32 | 08:52 | 15:06 | 15:17 | 15:41 | 15:52 | 16:12 | 16:22 | 16:32 | 16:42 | 16:52 | 17:02 |
Bakkegata | 06:03 | 07:04 | 07:28 | 07:53 | 08:13 | 08:33 | 08:53 | 15:07 | 15:18 | 15:42 | 15:53 | 16:13 | 16:23 | 16:33 | 16:43 | 16:53 | 17:03 |
Solsiden | 06:04 | 07:05 | 07:30 | 07:54 | 08:14 | 08:34 | 08:54 | 15:08 | 15:20 | 15:43 | 15:54 | 16:14 | 16:24 | 16:34 | 16:44 | 16:54 | 17:04 |
Losgata | 06:05 | 07:07 | 07:31 | 07:56 | 08:16 | 08:36 | 08:56 | 15:09 | 15:21 | 15:45 | 15:56 | 16:16 | 16:26 | 16:36 | 16:46 | 16:56 | 17:06 |
AtB Bus timeplan - 71 (A Dora Via Klettkrysset-E6)
AtB Bus timeplan for 71 ruten, A Dora Via Klettkrysset-E6, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Brekkåsen Snuplass stasjon til Losgata stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 71, fra Brekkåsen Snuplass til Losgata, daglig ved midnatt.