72 - Bragernes Torg Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Lier Vgs. | 14:50 | 15:55 |
St. Hallvard Vgs. | 14:51 | 15:56 |
Stoppen | 14:51 | 15:57 |
Bruusgårds Vei | 14:53 | 15:59 |
Nøste Villaveien | 14:54 | 15:59 |
Nøsteveien 28 | 14:54 | 16:00 |
Nøstebakken | 14:55 | 16:01 |
Fjellheim Skole | 14:56 | 16:02 |
Solbakken | 14:57 | 16:03 |
Brandtenborggata | 14:57 | 16:04 |
Losjeplassen | 14:58 | 16:05 |
Tinghuset | 14:59 | 16:06 |
Bragernes Torg | 15:00 | 16:07 |
Brakar Bus timeplan - 72 (Bragernes Torg)
Brakar Bus timeplan for 72 ruten, Bragernes Torg, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Lier Vgs. stasjon til Bragernes Torg stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.