723 - Skarnes Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Spikset Gård | 07:49 |
Vardlivegen | 07:50 |
Perstuen | 07:52 |
Hauergrinda | 07:54 |
Oleaberget | 07:57 |
Solberg | 07:59 |
Bruneset | 08:02 |
Hylterud | 08:04 |
Bjørkes Smie | 08:06 |
Sanngrund | 08:08 |
Bjørkes Smie | 08:11 |
Hylterud | 08:13 |
Bruneset | 08:15 |
Ullern Gård | 08:17 |
Antona | 08:18 |
Ullern Skole | 08:21 |
Perstuen | 08:23 |
Olsrud | 08:24 |
Steinhuset | 08:26 |
Togstadkrysset | 08:29 |
Galgeberg | 08:30 |
Skarnes Korsmo | 08:32 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 723 (Skarnes)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 723 ruten, Skarnes, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Spikset Gård stasjon til Skarnes Korsmo stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.