73 - Klæbu - Sørborgen Skole Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Valøyvegen | 07:36 |
Siemens | 07:37 |
Nidarvoll Skole | 07:39 |
Dalsaunevegen | 07:41 |
Astronomvegen | 07:41 |
Utleirmark | 07:42 |
Einbakken | 07:44 |
Øvre Tvereggen | 07:45 |
Stubbanvegen | 07:46 |
Tverregga | 07:47 |
Bjørkmyr | 07:48 |
Leira Skole | 07:49 |
Kvamshaugen | 07:50 |
Lialøkken | 07:51 |
Gisvold | 07:53 |
Lia | 07:54 |
Eklesbakken | 07:57 |
Eklestrø | 07:59 |
Tiller Bru | 08:00 |
Kambru | 08:02 |
Bratsberg Ridesenter | 08:05 |
Amunddal | 08:07 |
Storugla | 08:09 |
Sve | 08:10 |
Nyhus | 08:11 |
Bostad | 08:13 |
Solem Bru | 08:14 |
Holten | 08:16 |
Lysklett | 08:18 |
Aune | 08:20 |
Klæbu Sentrum | 08:22 |
Sørborgen | 08:25 |
Sørborgen Skole | 08:25 |
AtB Bus timeplan - 73 (Klæbu - Sørborgen Skole)
AtB Bus timeplan for 73 ruten, Klæbu - Sørborgen Skole, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Valøyvegen stasjon til Sørborgen Skole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.