7315 - Haug Tidsplan
tirsdag til torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Egge Barneskole | 14:10 |
Egge Ungdomsskole | 14:11 |
Sellisvingen | 14:13 |
Sneve | 14:14 |
Rungstad | 14:16 |
Asp | 14:18 |
Svenning | 14:19 |
Trøa | 14:21 |
Saursaunet | 14:23 |
Granlia | 14:24 |
Følling | 14:27 |
Sem Skole | 14:29 |
Haugåsen | 14:32 |
Langhammer | 14:34 |
Fiveshaugen | 14:36 |
Lintrøhaugen | 14:39 |
Knedal | 14:41 |
Nord-Aunankorsen | 14:43 |
AtB Bus timeplan - 7315 (Haug)
AtB Bus timeplan for 7315 ruten, Haug, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Egge Barneskole stasjon til Nord-Aunankorsen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.