7410 - Nossum Via Gilstadlia Tidsplan
tirsdag og torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Levanger Ungdomsskole Havna | - | 14:30 |
Levanger Kirke | - | 14:31 |
Byborg | - | 14:32 |
Breidablikk | - | 14:33 |
Gjemblekorsen | - | 14:35 |
Nesheim Skole | - | 14:36 |
Brages Veg | - | 14:37 |
Nesheim Skole | 13:25 | - |
Kjønstadmarka Øvre | - | 14:38 |
Brages Veg | - | 14:39 |
Bergvinan | 13:25 | 14:41 |
Håa | 13:27 | 14:43 |
Skjetnemark | 13:29 | 14:45 |
Alfnes | 13:32 | 14:48 |
Vårtun Kristne Oppvekstsenter | 13:36 | - |
Eideskorsen | 13:38 | 14:49 |
Skjerpingen | 13:39 | 14:51 |
Alstadhaug Kirke | 13:41 | 14:52 |
Gilstadsaga | 13:42 | 14:53 |
Gråmyrbakken Nord | 13:44 | 14:55 |
Gilstadlia | 13:46 | 14:57 |
Nossum | 13:49 | 15:00 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Levanger Ungdomsskole Havna | - | 14:30 |
Levanger Kirke | - | 14:31 |
Byborg | - | 14:32 |
Breidablikk | - | 14:33 |
Gjemblekorsen | - | 14:35 |
Nesheim Skole | - | 14:36 |
Brages Veg | - | 14:37 |
Nesheim Skole | 14:25 | - |
Kjønstadmarka Øvre | - | 14:38 |
Brages Veg | - | 14:39 |
Bergvinan | 14:25 | 14:41 |
Håa | 14:27 | 14:43 |
Skjetnemark | 14:29 | 14:45 |
Alfnes | 14:32 | 14:48 |
Vårtun Kristne Oppvekstsenter | 14:36 | - |
Eideskorsen | 14:38 | 14:49 |
Skjerpingen | 14:39 | 14:51 |
Alstadhaug Kirke | 14:41 | 14:52 |
Gilstadsaga | 14:42 | 14:53 |
Gråmyrbakken Nord | 14:44 | 14:55 |
Gilstadlia | 14:46 | 14:57 |
Nossum | 14:49 | 15:00 |
AtB Bus timeplan - 7410 (Nossum Via Gilstadlia)
AtB Bus timeplan for 7410 ruten, Nossum Via Gilstadlia, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Levanger Ungdomsskole Havna stasjon til Nossum stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.