744 - Kongsvinger Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Austmarka Skole | 06:58 |
Jensmoen | 06:59 |
Åsheim | 07:01 |
Åserud | 07:03 |
Nordstrand | 07:05 |
Karterud | 07:08 |
Mobekk Brødbøl | 07:11 |
Snipmovegen | 07:13 |
Brødbøl | 07:15 |
Haugsveen | 07:17 |
Kjerret Riksgrensen | 07:21 |
Linnerudhaugvegen | 07:23 |
Sætra | 07:24 |
Bekkengen | 07:27 |
Rokstad | 07:29 |
Finnsrud | 07:31 |
Granli | 07:33 |
Klanderud Nessjøen | 07:36 |
Stranda | 07:38 |
Gransætra | 07:40 |
Holtet | 07:41 |
Åsen | 07:42 |
Nevjen | 07:44 |
Jøviksvegen | 07:46 |
Magnoråsen | 07:48 |
Tverrvegen | 07:50 |
Magnor Stasjon | 07:51 |
Eidskog Mekaniske | 07:54 |
Tuhus | 07:57 |
Ilagsmoen | 07:59 |
Nystuen | 08:02 |
Ilag | 08:04 |
Skotterud Sentrum | 08:06 |
Skotterud Brannstasjon | 08:08 |
Sjøenden | 08:20 |
Strengelsrud | 08:22 |
Mariåsen | 08:26 |
Lierkrysset | 08:28 |
Bilsenteret | 08:31 |
Bokfinkvegen Sør | 08:32 |
Vennersberg Skole | 08:33 |
Vennersberg | 08:34 |
Tajevegen | 08:37 |
Kongsvinger Stasjon Glommengata | 08:38 |
Kongsvinger Rådhus | 08:40 |
Kirketorget | 08:42 |
Kongsvinger Svømmehall | 08:44 |
Kongsvingerhallen | 08:45 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 744 (Kongsvinger)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 744 ruten, Kongsvinger, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Austmarka Skole stasjon til Kongsvingerhallen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.