87 - Egersund Via Lagård Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Hellvik Trelast | 07:46 |
Sannarnes | 07:48 |
Vassvikveien | 07:49 |
Marren | 07:51 |
Kloppabekkveien | 07:53 |
Hellvik Barnehage | 07:55 |
Hellvik Skole | 07:56 |
Sletteveien | 07:56 |
Maurholsveien | 08:00 |
Hegrestadveien | 08:02 |
Eigsveien | 08:05 |
Tengs | 08:09 |
Tengsareid | 08:09 |
Lagård | 08:13 |
Dalane Vgs. | 08:13 |
Sjukehusveien | 08:14 |
Egersund Stasjon | 08:15 |
Jernbaneveien | 08:16 |
Vågsgata | 08:17 |
Kolumbus Bus timeplan - 87 (Egersund Via Lagård)
Kolumbus Bus timeplan for 87 ruten, Egersund Via Lagård, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Sletteveien stasjon til Egersund Bussterminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.