956 - Almeland Tidsplan
tirsdag og torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Voss Tinghus | 13:40 |
Nedkvitneveg Kryss E16 | 13:50 |
Oppkvitno | 14:05 |
Voss Barneheim | 13:45 |
Lofthus | 13:52 |
Skulestad Skule | 13:49 |
Sverresplassen | 13:41 |
Skulestadmo E16 | 13:48 |
Dukstadfossen | 13:51 |
Voss Vgs. | 13:46 |
Øvsthus Sør | 13:54 |
Øvsthus Nord | 13:54 |
Bjørklund | 13:56 |
Orretreet | 13:57 |
Hegleplassen | 13:58 |
Hårklaugroe | 14:01 |
Almeland | 14:01 |
Nedkvitnesvele | 14:03 |
Vetlestølen | 14:08 |
Nesheim | 14:09 |
Grjotland | 14:11 |
Fletre | 14:12 |
Hefte | 14:15 |
Leidal | 14:16 |
Mylna | 13:42 |
Dammen | 13:43 |
Skyss Bus timeplan - 956 (Almeland)
Skyss Bus timeplan for 956 ruten, Almeland, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Voss Tinghus stasjon til Voss Stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.