96 - Samfundets Skole Via Lagård-Egersund Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Tonstad Sentrum | 06:55 |
Fintlandsmoen | 06:56 |
Fed | 06:58 |
Espetveit Gyadalen | 07:00 |
Osen | 07:04 |
Bjørnestad | 07:07 |
Mydland | 07:10 |
Eigelandsdalen | 07:13 |
Gya | 07:20 |
Gydalen | 07:25 |
Terlandsveien | 07:28 |
Lia | 07:31 |
Holte | 07:34 |
Feden | 07:37 |
Helleland Ved Butikken | 07:40 |
Helleland | 07:42 |
Helleland Skole | 07:45 |
Strømstad | 07:46 |
Skjerpeveien | 07:48 |
Helleland Kirke | 07:50 |
Krossmoen | 07:53 |
Klungland | 07:54 |
Sleveland | 07:57 |
Kjelland | 07:59 |
Øygreisveien | 08:01 |
Holan | 08:04 |
Slettebøvatnet | 08:07 |
Hestvad Bru | 08:08 |
Kvidafjellveien | 08:08 |
Lagård | 08:12 |
Dalane Vgs. | 08:13 |
Sjukehusveien | 08:13 |
Egersund Stasjon | 08:15 |
Jernbaneveien | 08:15 |
Vågsgata | 08:16 |
Kolumbus Bus timeplan - 96 (Samfundets Skole Via Lagård-Egersund)
Kolumbus Bus timeplan for 96 ruten, Samfundets Skole Via Lagård-Egersund, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Tonstad Sentrum stasjon til Samfundets Skole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.