96 - Hylkje - Hordvikneset Tidsplan
tirsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Liavegen | 12:55 | - |
Vågsbotn | 12:56 | - |
Eikås | 12:57 | - |
Vikaleitet | 12:58 | - |
Haukåsvegen | 13:00 | - |
Myrsæter | 13:02 | 13:00 |
Haukåsskogen | 13:04 | 13:02 |
Almåsvegen | 13:06 | 13:03 |
Hylkje | 13:08 | 13:05 |
Tuft | 13:09 | 13:07 |
Langamyrane | 13:10 | 13:08 |
Nesjavegen | 13:12 | 13:10 |
Steinestøvegen | 13:13 | 13:11 |
Gamle Steinstøvegen | 13:14 | 13:12 |
Prestbrua | 13:15 | 13:13 |
Hordvikneset | 13:17 | 13:14 |
onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Åsane Terminal | 13:00 | 14:00 | - | - |
Rollandskrysset | 13:00 | 14:00 | - | - |
Litleåskrysset | 13:01 | 14:01 | - | - |
Salhuskrysset | 13:02 | 14:02 | - | - |
Ikea Åsane | 13:04 | 14:04 | - | - |
Nyborg | 13:04 | 14:04 | - | - |
Liavegen | 13:05 | 14:05 | - | - |
Vågsbotn | 13:07 | 14:07 | - | - |
Eikås | 13:08 | 14:08 | - | - |
Vikaleitet | 13:09 | 14:09 | - | - |
Haukåsvegen | 13:11 | 14:11 | - | - |
Myrsæter | 13:13 | 14:13 | 14:13 | 14:14 |
Haukåsskogen | 13:15 | 14:15 | 14:15 | 14:16 |
Almåsvegen | 13:16 | 14:16 | 14:16 | 14:17 |
Hylkje | 13:19 | 14:19 | 14:18 | 14:19 |
Tuft | 13:20 | 14:20 | 14:20 | 14:21 |
Langamyrane | 13:21 | 14:21 | 14:21 | 14:22 |
Nesjavegen | 13:23 | 14:23 | 14:23 | 14:24 |
Steinestøvegen | 13:24 | 14:24 | 14:24 | 14:25 |
Gamle Steinstøvegen | 13:25 | 14:25 | 14:25 | 14:26 |
Prestbrua | 13:26 | 14:26 | 14:26 | 14:27 |
Hordvikneset | 13:28 | 14:28 | 14:27 | 14:28 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Åsane Terminal | - | - | 14:00 | - |
Rollandskrysset | - | - | 14:00 | - |
Litleåskrysset | - | - | 14:01 | - |
Salhuskrysset | - | - | 14:02 | - |
Ikea Åsane | - | - | 14:04 | - |
Nyborg | - | - | 14:04 | - |
Liavegen | - | - | 14:05 | - |
Vågsbotn | - | - | 14:07 | - |
Eikås | - | - | 14:08 | - |
Vikaleitet | - | - | 14:09 | - |
Haukåsvegen | - | - | 14:11 | - |
Myrsæter | 13:00 | 13:14 | 14:13 | 14:13 |
Haukåsskogen | 13:02 | 13:16 | 14:15 | 14:15 |
Almåsvegen | 13:03 | 13:17 | 14:16 | 14:16 |
Hylkje | 13:05 | 13:19 | 14:19 | 14:18 |
Tuft | 13:07 | 13:21 | 14:20 | 14:20 |
Langamyrane | 13:08 | 13:22 | 14:21 | 14:21 |
Nesjavegen | 13:10 | 13:24 | 14:23 | 14:23 |
Steinestøvegen | 13:11 | 13:25 | 14:24 | 14:24 |
Gamle Steinstøvegen | 13:12 | 13:26 | 14:25 | 14:25 |
Prestbrua | 13:13 | 13:27 | 14:26 | 14:26 |
Hordvikneset | 13:14 | 13:28 | 14:28 | 14:27 |
Skyss Bus timeplan - 96 (Hylkje - Hordvikneset)
Skyss Bus timeplan for 96 ruten, Hylkje - Hordvikneset, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Åsane Terminal stasjon til Hordvikneset stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.