SK0123 - Lagård Via Rundevoll Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Hestnes | 07:45 |
Kabelhusveien | 07:45 |
Låvabakken | 07:46 |
Lyngtangen | 07:47 |
Lygremarka Sør | 07:48 |
Lygremarka Nord | 07:49 |
Symrebakken | 07:50 |
Tonefeltet | 07:52 |
Hoveræget | 07:52 |
Vierveien | 07:53 |
Lyngveien | 07:54 |
Rundevoll Skole | 07:56 |
Vikingveien | 07:57 |
Rindaveien | 07:57 |
Blåsenborg | 07:58 |
Myrullveien | 07:59 |
Nonsfjellveien | 07:59 |
Hyvingeveien | 08:00 |
Berget | 08:01 |
Motalaveien | 08:01 |
Bjørkveien | 08:02 |
Prestegårdsveien | 08:02 |
Husabø Skole | 08:03 |
Kjeld Bugges Gate | 08:04 |
Aarstadgaten | 08:04 |
Bedehusgaten | 08:05 |
Kolumbus Bus timeplan - SK0123 (Lagård Via Rundevoll)
Kolumbus Bus timeplan for SK0123 ruten, Lagård Via Rundevoll, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Hestnes stasjon til Lagård stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.