SK6010 - Eikeland Tidsplan
onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Skjold Skule | 14:55 |
Solheim | 14:58 |
Solheim Nord | 14:59 |
Sørhus | 15:00 |
Austrheim | 15:03 |
Elleflåt | 15:06 |
Krakkavegen | 15:07 |
Krakk | 15:08 |
Knapphus | 15:11 |
Sjurseikje | 15:13 |
Alvseikje | 15:15 |
Vatskrysset | 15:17 |
Aurdalskrysset | 15:19 |
Eikeland Sør | 15:22 |
Eikeland Nord | 15:23 |
Kolumbus Bus timeplan - SK6010 (Eikeland)
Kolumbus Bus timeplan for SK6010 ruten, Eikeland, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Skjold Skule stasjon til Eikeland Nord stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.