SK6023 - Steinsland Tidsplan
onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Ølen Skule | 12:15 | 15:05 |
Øklandsvegen | 12:16 | 15:07 |
Stumo | 12:18 | 15:08 |
Myrabø | 12:20 | 15:11 |
Sandeidvegen 395 | 12:21 | 15:12 |
Kolumbus Bus timeplan - SK6023 (Steinsland)
Kolumbus Bus timeplan for SK6023 ruten, Steinsland, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Ølen Skule stasjon til Sandeidvegen 395 stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.