X73 - Stokka Via Uis Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Kvadrat | 14:55 | 15:25 | 15:55 | 16:25 | 16:55 | 17:25 |
Porsmyrveien | 14:56 | 15:26 | 15:56 | 16:26 | 16:56 | 17:26 |
Jakob Askelands Vei | 14:57 | 15:27 | 15:57 | 16:27 | 16:57 | 17:27 |
Løwenstrasse | 14:58 | 15:28 | 15:58 | 16:28 | 16:58 | 17:28 |
Torvmyrå | 14:58 | 15:29 | 15:59 | 16:29 | 16:59 | 17:29 |
Forus Øst | 15:00 | 15:31 | 16:01 | 16:31 | 17:01 | 17:31 |
Equinor Vest | 15:02 | 15:33 | 16:03 | 16:33 | 17:03 | 17:33 |
Koppholen Øst | 15:03 | 15:34 | 16:04 | 16:34 | 17:04 | 17:34 |
Vestre Svanholmen | 15:04 | 15:35 | 16:05 | 16:35 | 17:05 | 17:35 |
Foruskanalen | 15:07 | 15:38 | 16:08 | 16:38 | 17:08 | 17:38 |
Tvedtsenteret | 15:08 | 15:39 | 16:09 | 16:39 | 17:09 | 17:39 |
National Oilwell Varco | 15:09 | 15:40 | 16:10 | 16:40 | 17:10 | 17:40 |
Maskinveien | 15:10 | 15:41 | 16:11 | 16:41 | 17:11 | 17:41 |
Refsnesveien | 15:10 | 15:41 | 16:11 | 16:41 | 17:11 | 17:41 |
Forus Nord | 15:11 | 15:42 | 16:12 | 16:42 | 17:12 | 17:42 |
Rogaland Rideklubb | 15:13 | 15:44 | 16:14 | 16:44 | 17:14 | 17:44 |
Professor Olav Hanssens Vei | 15:16 | 15:47 | 16:17 | 16:47 | 17:17 | 17:47 |
Grannes Terrasse | 15:17 | 15:48 | 16:18 | 16:48 | 17:18 | 17:48 |
Uis Vest | 15:18 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 | 17:49 |
Jernaldergården | 15:20 | 15:51 | 16:21 | 16:51 | 17:21 | 17:51 |
Tellusveien | 15:22 | 15:53 | 16:23 | 16:53 | 17:23 | 17:53 |
Jupiterveien | 15:23 | 15:54 | 16:24 | 16:54 | 17:24 | 17:54 |
Tjensvoll Kirke | 15:24 | 15:55 | 16:25 | 16:55 | 17:25 | 17:55 |
Tjensvolltorget | 15:25 | 15:56 | 16:26 | 16:56 | 17:26 | 17:56 |
Sondre Norheims Gate | 15:26 | 15:57 | 16:27 | 16:57 | 17:27 | 17:57 |
Sonja Henies Gate | 15:27 | 15:58 | 16:28 | 16:58 | 17:28 | 17:58 |
Dnb Arena | 15:28 | 15:59 | 16:29 | 16:59 | 17:29 | 17:59 |
Tjensvollkrysset | 15:29 | 16:00 | 16:30 | 17:00 | 17:30 | 18:00 |
Eiganesveien | 15:30 | 16:01 | 16:31 | 17:01 | 17:31 | 18:01 |
Erika Nissens Vei | 15:31 | 16:02 | 16:32 | 17:02 | 17:32 | 18:02 |
Øvre Stokkavei | 15:33 | 16:04 | 16:34 | 17:04 | 17:34 | 18:04 |
Gustav Vigelands Vei | 15:34 | 16:05 | 16:35 | 17:05 | 17:35 | 18:05 |
Nedre Stokkavei | 15:36 | 16:07 | 16:37 | 17:07 | 17:37 | 18:07 |
Stokka Kirke | 15:36 | 16:08 | 16:38 | 17:08 | 17:38 | 18:08 |
Stokka Sykehjem | 15:38 | 16:09 | 16:39 | 17:09 | 17:39 | 18:09 |
Lassaveien | 15:39 | 16:10 | 16:40 | 17:10 | 17:40 | 18:10 |
Kolumbus Bus timeplan - X73 (Stokka Via Uis)
Kolumbus Bus timeplan for X73 ruten, Stokka Via Uis, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Kvadrat stasjon til Lassaveien stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for X73, fra Sandnes til Stavanger, daglig ved midnatt.