Alsemberg Grootveld station

Plan een reis met openbaar vervoer en bekijk de bijgewerkte dienstregelingen

Alsemberg Grootveld station - donderdag dienstregeling

LijnRichtingTijd
R53Ninove Station Perron 105:15
R53Halle Station Perron 205:46
R53Ninove Station Perron 106:08
R53Ninove Station Perron 106:34
R53Ninove Station Perron 106:58
R53Ninove Station Perron 107:29
40Braine-L'Alleud Gare - Quai 607:31
R53Ninove Station Perron 108:04
R53Ninove Station Perron 108:29
R53Ninove Station Perron 108:59
R53Ninove Station Perron 109:30
R53Ninove Station Perron 110:03
R53Ninove Station Perron 110:35
R53Ninove Station Perron 111:05
R53Ninove Station Perron 111:35
R53Ninove Station Perron 112:05
R53Ninove Station Perron 112:35
R53Ninove Station Perron 113:05
R53Ninove Centrum13:31
R53Ninove Station Perron 113:35
R53Ninove Station Perron 114:05
R53Ninove Station Perron 114:31
R53Ninove Station Perron 115:02
R53Ninove Station Perron 115:31
R53Ninove Station Perron 115:55

Routebeschrijving naar Alsemberg Grootveld station (Beersel) met het openbaar vervoer

De volgende lijnen hebben routes die langs Alsemberg Grootveld komen

  • BusBus: R36, R53, 40, 52, 52.
  • TreinTrein: S1, S9, P, S5, S5.

Hoe ga je naar Alsemberg Grootveld station met de bus?

Klik op de busroute om een stap-per-stap wegbeschrijving te bekijken met kaarten, aankomsttijden en actuele dienstregelingen.

Hoe ga je naar Alsemberg Grootveld station met de trein?

Klik op de treinroute om een stap-per-stap wegbeschrijving te bekijken met kaarten, aankomsttijden en actuele dienstregelingen.

Bus haltes in de buurt van Alsemberg Grootveld station in Beersel

  • Alsemberg Genstberg, 2 min. wandelen,

Trein stations in de buurt van Alsemberg Grootveld station in Beersel

  • Rhode-Saint-Genèse, 32 min. wandelen,
  • Beersel, 44 min. wandelen,

Bus lijnen naar Alsemberg Grootveld station in Beersel

  • 40, Braine-L'Alleud Collège - Gare Ab,
  • R53, Halle Station Perron 2,
  • R53, Drogenbos Shopping,
  • 52, Alsemberg Winderickxplein,
  • 52, Vlezenbeek Ziekenhuis Inkendaal,
Vragen & antwoorden
  • Wat zijn de dichtstbijzijnde stations bij Alsemberg Grootveld?

    De dichtstbijzijnde stations bij Alsemberg Grootveld zijn:

    • Alsemberg Genstberg station is 93 meter verwijderd, 2 minuten wandelen.
    • Rhode-Saint-Genèse station is 2549 meter verwijderd, 32 minuten wandelen.
    • Beersel station is 3493 meter verwijderd, 44 minuten wandelen.
  • Welke buslijnen stoppen nabij Alsemberg Grootveld?

    Deze buslijnen stoppen nabij Alsemberg Grootveld: R36, R53.

  • Welke treinlijnen stoppen nabij Alsemberg Grootveld?

    Deze treinlijnen stoppen nabij Alsemberg Grootveld: S1, S9.

  • Wat is het dichtstbijzijnde bus station bij Alsemberg Grootveld in Beersel?

    Het dichtstbijzijnde bus station bij Alsemberg Grootveld in Beersel is Alsemberg Genstberg. Het is 2 min lopen.

Bekijk Alsemberg Grootveld station, Beersel, op de kaart

Openbaar vervoer naar Alsemberg Grootveld station (ID: 300328) in Beersel

Op zoek naar een routebeschrijving om te gaan naar Alsemberg Grootveld in Beersel, België?

Download de Moovit-app om het actuele dienstrooster en een stap-per-stap routebeschrijving te krijgen voor Bus, Metro, Trein of Tramroutes die passeren langs Alsemberg Grootveld.

Op zoek naar de dichtstbijzijnde haltes voor Alsemberg Grootveld? Ontdek deze lijst met haltes nabij jouw bestemming: Alsemberg Genstberg; Rhode-Saint-Genèse; Beersel.

Bus: R36, R53, 40, 52, 52.Trein: S1, S9, P, S5, S5, S5, S5, S5.

Gaan naar Alsemberg Grootveld met het openbaar vervoer gaat voortaan eenvoudiger dankzij Moovit, wat dan ook de reden is waarom méér dan 1.7 miljard gebruikers van over de hele wereld, waaronder in Beersel, Moovit bekroonden als de beste OV-app.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

De code van Alsemberg Grootveld station is 300328

De eerste lijn naar deze station is R53, om 05:15, en de laatste lijn is R53 om 23:02.

1003 Alsembergsteenweg, Sint-Genesius-Rode, Belgium

Deze station bedient de lijnen van De Lijn en TEC Brabant Wallon

Alsemberg Grootveld, Beersel

Reis rond in Beersel via het openbaar vervoer!

Rondreizen in Beersel was nog nooit zo makkelijk. Ontvang stap-per-stap wegbeschrijvingen naar eender welke attractie, straat, station, halte of bezienswaardigheid. Bekijk bus- en treinroosters, aankomsttijden, gedetailleerde routes op een kaart en ontvang dienstnotificaties zodat je exact weet hoe je eender waar geraakt in Beersel.

Wanneer je naar eender welke bestemming rond Beersel wil gaan, kan je de Live Wegbeschrijving-functie van Moovit gebruiken om exact te weten hoe ver je moet wandelen, hoelang je moet wachten op je lijn en hoeveel haltes je nog moet passeren. Moovit stelt je automatisch op de hoogte wanneer het tijd is om af te stappen - het is dus niet nodig om constant te kijken wanneer je aan de juiste halte bent.

Benieuwd hoe je openbaar vervoer kunt gebruiken in Beersel of hoe je kunt betalen voor openbaar vervoer in Beersel? De Moovit app voor openbaar vervoer kan je helpen om eenvoudig en tegen minimale kosten je weg te vinden met het openbaar vervoer. Het omvat openbaar vervoertarieven, ticketprijzen en kosten. Op zoek naar een kaart van de openbaar vervoerlijnen in Beersel? De Moovit app voor openbaar vervoer toont alle kaarten van het openbaar vervoer in Beersel met alle Bus, Trein, Metro, Tram en Veerboot routes en haltes op een interactieve kaart.

Belgique heeft 5 OV-mogelijkheden, waaronder: Bus, Trein, Metro, Tram en Veerboot, die uitgebaat worden door verschillende agentschappen, waaronder: STIB, Brussels City Shuttle, NMBS/SNCB, De Lijn, TEC Liège - Verviers, TEC Charleroi, TEC Namur - Luxembourg, TEC Brabant Wallon, TEC Hainaut, DeWaterbus en FlixBus

Openbare lijnen met haltes dichtst in de buurt van Alsemberg Grootveld in Beersel

Trein lijnen met haltes dichtst in de buurt van Alsemberg Grootveld in Beersel

Bus lijnen met haltes dichtst in de buurt van Alsemberg Grootveld in Beersel