1 Lijn
Stadsdienst Schiermonnikoog | Ballum/Hollum - Veerdam
Arriva
Arriva 1 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 1 (Ballum - Hollum) heeft in totaal 26 haltes. Het beginpunt is Nes, Veerhaven en het eindpunt is Hollum, Sier Aan Zee.
Kies een van onderstaande bus 1 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ballum - Hollum (26 haltes)
Nes, Veerhaven
Nes, Reeweg
Nes, Wagenborg
Nes, Verdekspad
Nes, Verbindingsweg
Ballum, Zwanewater
Ballum, Heideveld
Ballum, Snikkepad
Ballum, Vliegveld
Ballum, Roosdunen
Ballum, Camminghastraat
Ballum, Gemeentehuis
Hollum, Pietje Miedeweg
Hollum, Weidevilla's
Hollum, Ridderweg
Hollum, Herenweg
Hollum, Westerlaan
Hollum, De Stelp
Hollum, Yme Dunenweg
Hollum, Fabrieksweg
Hollum, Amelander Kaap
Hollum, Koudenburg
Hollum, Boomhiemke
Hollum, De Blieke
Hollum, Vuurtoren/Qurios
Hollum, Sier Aan Zee
1 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 1?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 1 om 08:06
Hoe laat vertrekt de laatste bus 1?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 1 om 20:35..
Wanneer komt bus 1 aan?
Wanneer komt de Stadsdienst Schiermonnikoog | Ballum/Hollum - Veerdam Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Stadsdienst Schiermonnikoog | Ballum/Hollum - Veerdam Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 1 bus lijn op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag?
De 1 bus's diensttijden op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 1 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 1 bus station te bekijken.
Bus 1 dienstregeling
1 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 08:06 - 20:35
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:06 - 20:35 | 72 - 77 |
di. | 08:06 - 20:35 | 72 - 77 |
wo. | 08:06 - 20:35 | 72 - 77 |
do. | 08:06 - 20:35 | 72 - 77 |
vr. | 08:06 - 20:35 | 72 - 77 |
za. | 08:06 - 20:35 | 72 - 77 |
zo. | 09:25 - 20:35 | 70 - 75 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 1 (van Nes, Veerhaven), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 1 (Ballum - Hollum) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
1 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 1 (Ballum - Hollum) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
1 (Arriva)
De eerste stop van de 1 bus-route is Nes, Veerhaven en de laatste halte is Hollum, Sier Aan Zee. 1 (Ballum - Hollum) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 1 heeft 26 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 31 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 1 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 1 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 1 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 1 (Ballum - Hollum) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 1 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 1, in Netherlands.
Arriva in Netherlands
- 400 - Leiden Centraal - Zoetermeer/ Dienstregeling
- 24 - Busstation via Aldlân/Nijlân - Busstation/ Dienstregeling
- 8421 - Rotstergaast - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 32 - Sittard via Stein/Beek en Geleen - Sittard/ Dienstregeling
- 28 - Stadsdienst Parkstad | Nuth - Voerendaal/ Dienstregeling
- BUS - Stopbus i.p.v. trein | Heerlen - Sittard/ Dienstregeling
- 8062 - Herbaijum - Franeker Station/ Dienstregeling
- 401 - Groningen - Leer/ Dienstregeling
- 7094 - Raard - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling
- 637 - Sittard Sportzone - Brunssum/ Dienstregeling
- 656 - Doetinchem - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 9042 - Blauwhuis - Bolsward, Twibaksdyk/ Dienstregeling
- 6181 - Hemrik - Drachten Transferium Oost/ Dienstregeling
- 6101 - Suwâld - Swarteweisein/ Dienstregeling
- 603 - Busstation - Firda Wilaarderburen/ Dienstregeling
- 8931 - Offingawier Fiifgeawei - Sneek Busstation/ Dienstregeling
- 9271 - Makkum, Botterstraat - Bolsward, Twibaksdyk/ Dienstregeling
- 6622 - Nij Beets - Drachten, Transferium Oost/ Dienstregeling
- 4 - Sittard via Munstergeleen - Geleen/ Dienstregeling
- 668 - Velddriel - Andel/ Dienstregeling