1 Lijn
Station Centrum - Lelystad-Haven
EBS
EBS 1 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 1 (Lelystad Haven Via Noordersluis) heeft in totaal 13 haltes. Het beginpunt is Lelystad, Station Centrum en het eindpunt is Lelystad-Haven, Ringdijk.
Kies een van onderstaande bus 1 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Lelystad Haven Via Noordersluis (13 haltes)
Lelystad, Station Centrum
Lelystad, De Hoven
Lelystad, Winkelcentrum Tjalk
Lelystad, Tjalk/Groenhorst
Lelystad, Winkelcentrum Botter
Lelystad, Schoener
Lelystad, Stuwweg
Lelystad, Vaartweg
Lelystad, Bouwweg
Lelystad, Werkeiland
Lelystad-Haven, Monnickendamstraat
Lelystad-Haven, Lemmerkade
Lelystad-Haven, Ringdijk
1 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 1?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 1 om 05:33
Hoe laat vertrekt de laatste bus 1?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 1 om 00:20..
Wanneer komt bus 1 aan?
Wanneer komt de Station Centrum - Lelystad-Haven bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Station Centrum - Lelystad-Haven bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 1 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 1 bus station te bekijken.
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 1 (van Lelystad, Station Centrum), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 1 (Lelystad Haven Via Noordersluis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
1 lijn bus tarief
De prijzen van EBS 1 (Lelystad Haven Via Noordersluis) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van EBS kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van EBS gaan.
1 (EBS)
De eerste stop van de 1 bus-route is Lelystad, Station Centrum en de laatste halte is Lelystad-Haven, Ringdijk. 1 (Lelystad Haven Via Noordersluis) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 1 heeft 13 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 20 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 1 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 1 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 1 Realtime bus Tracker
Volg lijn 1 (Lelystad Haven Via Noordersluis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 1 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 1, in Netherlands.
1 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- N11 - Amsterdam Centraal - Marken/ Dienstregeling
- N07 - Amsterdam Centraal - Purmerend De Purmer/ Dienstregeling
- 307 - Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend Purmer-Noord/ Dienstregeling
- 679 - Vollenhove - Meppel/ Dienstregeling
- 394 - Amsterdam Noorderpark - Zaandam/ Dienstregeling
- 30 - Hoogeveen - Hardenberg/ Dienstregeling
- 207 - Harderwijk - Lelystad Batavia Stad/ Dienstregeling
- 147 - Dronten - Barneveld/ Dienstregeling
- 70 - Stadsdienst Zoetermeer | Centrum West - Noordhove/ Dienstregeling
- 166 - Raalte - Zwolle Hessenpoort/ Dienstregeling
- 46 - Den Haag Centraal - Voorschoten - Wassenaar/ Dienstregeling
- 456 - Assendelft - Zaandam/ Dienstregeling
- 413 - Purmerend - Oosthuizen - Warder - Schardam - Beets/ Dienstregeling
- 2 - Station Centrum - Kustwijk/ Dienstregeling
- 651 - Ede - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 247 - Harderwijk - Walibi Holland/ Dienstregeling
- 102 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 61 - Stadsdienst Delft | Station - Kuyperwijk/ Dienstregeling
- 668 - Zwolle - Herfte/ Dienstregeling
- 216 - Harderwijk - Almere Stad/ Dienstregeling