10 Lijn
Station Via Wkc Holtenbroek
EBS
EBS 10 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 10 (Station Via Wkc Holtenbroek) heeft in totaal 13 haltes. Het beginpunt is Zwolle, De Zoom en het eindpunt is Zwolle, Station.
Kies een van onderstaande bus 10 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Station Via Wkc Holtenbroek (13 haltes)
Zwolle, De Zoom
Zwolle, Bachlaan
Zwolle, Pergolesisstraat
Zwolle, Buxtehudestraat
Zwolle, Bellinistraat
Zwolle, Bachplein
Zwolle, Handellaan
Zwolle, Gombertstraat
Zwolle, Esdoornstraat
Zwolle, Frans Halsstraat
Zwolle, Dijkstraat
Zwolle, Rodetorenplein
Zwolle, Station
10 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 10?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 10 om 06:10
Hoe laat vertrekt de laatste bus 10?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 10 om 23:10..
Wanneer komt bus 10 aan?
Wanneer komt de Station Via Wkc Holtenbroek Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Station Via Wkc Holtenbroek Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 10 (Station Via Wkc Holtenbroek) bus tarief?
Het Station Via Wkc Holtenbroek (Station Via Wkc Holtenbroek) bus tarief is €1.14 - €1.92.
Is er een 10 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 10 bus station te bekijken.
Bus 10 dienstregeling
10 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:10 - 23:10
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 09:10 - 23:10 | 60 |
di. | 06:10 - 23:10 | 30 - 60 |
wo. | 06:10 - 23:10 | 30 - 60 |
do. | 06:10 - 23:10 | 30 - 60 |
vr. | 06:10 - 23:10 | 30 - 60 |
za. | 07:10 - 23:10 | 30 - 60 |
zo. | 09:10 - 23:10 | 60 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 10 (van Zwolle, De Zoom), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 10 (Station Via Wkc Holtenbroek) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
10 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 10 (Station Via Wkc Holtenbroek) ligt tussen €1.14 en €1.92. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
10 (EBS)
De eerste stop van de 10 bus-route is Zwolle, De Zoom en de laatste halte is Zwolle, Station. 10 (Station Via Wkc Holtenbroek) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 10 heeft 13 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 21 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 10 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 10 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 10 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 10 (Station Via Wkc Holtenbroek) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 10 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 10, in Netherlands.
10 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 568 - Dalfsen - Ommen/ Dienstregeling
- 147 - Dronten - Harderwijk/ Dienstregeling
- N19 - Amsterdam Centraal via Oostzaan - Zaandam/ Dienstregeling
- 316 - Amsterdam Centraal - Broek in Waterland - Volendam - Edam/ Dienstregeling
- 681 - Urk - Kampen GSG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 43 - Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal/ Dienstregeling
- 507 - Twello - Voorst/ Dienstregeling
- 314 - Amsterdam Centraal - Broek in Waterland - Edam - Scharwoude - Hoorn/ Dienstregeling
- 12 - Station - Zwartwaterallee/ Dienstregeling
- 14 - Station - J. Fruytierschool/ Dienstregeling
- 395 - Amsterdam Sloterdijk - Zaandam ZMC/ Dienstregeling
- 301 - Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend (- Edam)/ Dienstregeling
- 305 - Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend - Middenbeemster - De Rijp/ Dienstregeling
- 3 - Station - De Maten/ Dienstregeling
- 502 - Vorchten - Wezep/ Dienstregeling
- 174 - Zwolle - Genemuiden/ Dienstregeling
- 281 - Metro Centrum - De Elementen/ Dienstregeling
- 652 - Wekerom - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 651 - Ede - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 17 - Kerschoten - Stadhoudersmolen/ Dienstregeling