10 Lijn
Station Noord - HS - Korreweg - P+R Hoogkerk
Qbuzz
Qbuzz 10 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 10 (Martini Ziekenhuis Via De Wijert) heeft in totaal 10 haltes. Het beginpunt is Groningen, Hoofdstation (Perron X) en het eindpunt is Groningen, P+R Hoogkerk (Perron B).
Kies een van onderstaande bus 10 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Martini Ziekenhuis Via De Wijert (10 haltes)
Groningen, Hoofdstation (Perron X)
Groningen, Julianaplein
Groningen, H. R. Holststraat
Groningen, Jan Luykenstraat
Groningen, Overwinningsplein
Groningen, Hippocrateslaan
Groningen, Corpus Den Hoorn Zuid
Groningen, Martinizkh Hoofdingang
Groningen, Boerhaavelaan
Groningen, P+R Hoogkerk (Perron B)
10 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 10?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag rijdt de eerste bus 10 om 07:48
Hoe laat vertrekt de laatste bus 10?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag gaat de laatste bus 10 om 18:23..
Wanneer komt bus 10 aan?
Wanneer komt de Station Noord - HS - Korreweg - P+R Hoogkerk Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Station Noord - HS - Korreweg - P+R Hoogkerk Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 10 (Martini Ziekenhuis Via De Wijert) bus tarief?
Het Station Noord - HS - Korreweg - P+R Hoogkerk (Martini Ziekenhuis Via De Wijert) bus tarief is €1.25 - €2.34.
Rijdt Qbuzz's 10 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 10 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 10 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 10 bus station te bekijken.
Bus 10 dienstregeling
10 bus route is actief op maandag tot donderdag. Reguliere tijden: 07:48 - 18:23
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:48 - 18:23 | 15 |
di. | 07:48 - 18:23 | 15 |
wo. | 07:48 - 18:23 | 15 |
do. | 07:48 - 18:23 | 15 |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Qbuzz bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 10 (van Groningen, Hoofdstation (Perron X)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 10 (Martini Ziekenhuis Via De Wijert) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Qbuzz.
10 lijn bus tarief
De ritprijs voor Qbuzz 10 (Martini Ziekenhuis Via De Wijert) ligt tussen €1.25 en €2.34. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Qbuzz, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Qbuzz.
10 (Qbuzz)
De eerste stop van de 10 bus-route is Groningen, Hoofdstation (Perron X) en de laatste halte is Groningen, P+R Hoogkerk (Perron B). 10 (Martini Ziekenhuis Via De Wijert) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag.
Aanvullende informatie: 10 heeft 10 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 19 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Qbuzz, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 10 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 10 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 10 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 10 (Martini Ziekenhuis Via De Wijert) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 10 bus tracker of een live Qbuzz bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Qbuzz of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Qbuzz en elk bus, inclusief lijn 10, in Netherlands.
10 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Qbuzz in Netherlands
- 512 - Sellingen - Stadskanaal/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst Groningen | Zuidhorn - Station Europapark/ Dienstregeling
- 92 - Emmen - Èmmercompascuum - Zwartemeer/ Dienstregeling
- 5 - Stadsdienst Groningen | Scharmer/Tersluis - Annen/ Dienstregeling
- BB - BestelBuzz Hoornaar/Arkel/Hoogblokland/ Dienstregeling
- 3 - Stadsdienst Emmen | Station - Rietlanden/ Dienstregeling
- 309 - Assen - Groningen/ Dienstregeling
- 388 - Rotterdam Kralingse Zoom - Papendrecht - Utrecht/ Dienstregeling
- 163 - Groningen - Lauwersoog/ Dienstregeling
- 409 - Nachtbus Groningen - Assen/ Dienstregeling
- 39 - Surhuisterveen - Groningen/ Dienstregeling
- 488 - Rotterdam Kralingse Zoom - H.I. Ambacht - Dordrecht/ Dienstregeling
- 93 - Dordrecht - Oud-Alblas - Nieuw-Lekkerland/ Dienstregeling
- 434 - Nachtbus Meppel - Zuidwolde - Hoogeveen/ Dienstregeling
- 707 - Boven-Hardinxveld - Giessen-Oudekerk - Giessenburg/ Dienstregeling
- 314 - Drachten - Groningen/ Dienstregeling
- 417 - Nachtbus Groningen - Roden - Leek/ Dienstregeling
- 10 - Stadsdienst Dordrecht | CS - Binnenstad/ Dienstregeling
- 42 - Emmen - Ter Apel - Vlagtwedde/ Dienstregeling
- 19 - WKC Paddepoel - Oranjebuurt - Hoofdstation/ Dienstregeling