102 Lijn
Amersfoort - Apeldoorn
EBS
EBS 102 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 102 (Amersfoort Cs) heeft in totaal 32 haltes. Het beginpunt is Voorthuizen, De Punt en het eindpunt is Amersfoort, Centraal Station.
Bus 102 vertrekt volgende week eens per dag om 09:11 en rijdt op: maandag.
Kies een van onderstaande bus 102 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Amersfoort Cs (32 haltes)
Voorthuizen, De Punt
Voorthuizen, Buitenlust
Voorthuizen, Verbindingsweg
Voorthuizen, Lankerenseweg
Terschuur, Kruispunt Harselaar
Terschuur, Oude Ambachten Museum
Terschuur, Van Beek
Terschuur, De Palmpol
Terschuur, Leemweg
Terschuur, De Tolboom
Zwartebroek, Ned. Herv. Kerk
Zwartebroek, School
Zwartebroek, Ravengoedseweg
Hoevelaken, Klaarwater
Hoevelaken, Hofweg
Hoevelaken, Julianalaan
Hoevelaken, Gemeentehuis
Hoevelaken, Stoutenburgerlaan
Hoevelaken, Station
Hoevelaken, Koninginneweg
Hoevelaken, Huize Hoevelaken
Hoevelaken, Oude Lageweg
Amersfoort, De Stuwdam
Amersfoort, Barneveldseweg
Amersfoort, Amerena
Amersfoort, Hogeweg
Amersfoort, Blekerseiland
Amersfoort, Hendrik Van Viandenstraat
Amersfoort, De Kei
Amersfoort, Centrum
Amersfoort, Snouckaertlaan
Amersfoort, Centraal Station
102 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 102?
Op maandag rijdt de eerste bus 102 om 09:11
Hoe laat vertrekt de laatste bus 102?
Op maandag gaat de laatste bus 102 om 09:11..
Wanneer komt bus 102 aan?
Wanneer komt de Amersfoort - Apeldoorn Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Amersfoort - Apeldoorn Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 102 (Amersfoort Cs) bus tarief?
Het Amersfoort - Apeldoorn (Amersfoort Cs) bus tarief is €1.06 - €4.26.
Is er een 102 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 102 bus station te bekijken.
Bus 102 dienstregeling
102 bus route actief op maandag. Reguliere diensturen: 09:11
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 09:11 | Enkel vertrek |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 102 (van Voorthuizen, De Punt), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 102 (Amersfoort Cs) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
102 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 102 (Amersfoort Cs) ligt tussen €1.06 en €4.26. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
102 (EBS)
De eerste stop van de 102 bus-route is Voorthuizen, De Punt en de laatste halte is Amersfoort, Centraal Station. 102 (Amersfoort Cs) is operationeel op maandag.
Aanvullende informatie: 102 heeft 32 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 47 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 102 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 102 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 102 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 102 (Amersfoort Cs) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 102 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 102, in Netherlands.
102 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 8 - Station - Zuidbroek/ Dienstregeling
- 2 - Holtenbroek - Station/ Dienstregeling
- 101 - Harderwijk - Amersfoort Vathorst/ Dienstregeling
- 1 - Stadshagen - Station/ Dienstregeling
- N11 - Amsterdam Centraal - Marken/ Dienstregeling
- 119 - Amsterdam Noord - Landsmeer/ Dienstregeling
- 206 - Harderwijk - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 103 - Purmerend - De Purmer - Monnickendam/ Dienstregeling
- 77 - Lemmer - Emmeloord/ Dienstregeling
- 507 - Twello - Voorst/ Dienstregeling
- 11 - Station via Hagenbroek - Station/ Dienstregeling
- 46 - Den Haag Centraal - Voorschoten - Wassenaar/ Dienstregeling
- 11 - Station - Gelre Ziekenhuis/ Dienstregeling
- 160 - Bathmen - Deventer/ Dienstregeling
- 64 - Station Delft - Voorhof - Tanthof/ Dienstregeling
- 305 - Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend - Middenbeemster - De Rijp/ Dienstregeling
- 111 - Nunspeet - Harderwijk/ Dienstregeling
- 60 - Stadsdienst Delft | Station - Nootdorp/ Dienstregeling
- 652 - Wekerom - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 646 - Station - Aeres Hogeschool/ Dienstregeling