103 Lijn
Ternat Markt
De Lijn
De Lijn 103 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 103 (Ternat Markt) heeft in totaal 27 haltes. Het beginpunt is Ternat Opalfene en het eindpunt is Ternat Markt.
Kies een van onderstaande bus 103 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ternat Markt (27 haltes)
Ternat Opalfene
Sint-Martens-Bodegem 'T Misverstand
Sint-Martens-Bodegem Oosthoek
Sint-Martens-Bodegem Station
Sint-Martens-Bodegem Wijmenier
Sint-Martens-Bodegem Dorpsplein
Sint-Martens-Bodegem Onsemstraat
Schepdaal Vissershuis
Wambeek Vierhoek
Wambeek D'Hoef
Wambeek Van Cutsem
Wambeek Brouwerij De Troch
Wambeek Kerk
Wambeek De Spiegel
Wambeek Dronkenborre
Wambeek Kleemstraat
Sint-Katherina-Lombeek Heide
Wambeek Roesemslos
Sint-Katherina-Lombeek Voetbalplein
Sint-Katherina-Lombeek Eikveld
Sint-Katherina-Lombeek Sibbekens
Sint-Katherina-Lombeek Kerk
Ternat Beekstraat
Ternat Neerveldlaan
Ternat Kasteellaan
Ternat Park Kruikenburg
Ternat Markt
103 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 103?
Op donderdag rijdt de eerste bus 103 om 09:00
Hoe laat vertrekt de laatste bus 103?
Op donderdag gaat de laatste bus 103 om 09:31..
Wanneer komt bus 103 aan?
Wanneer komt de Ternat Markt Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Ternat Markt Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 103 (Ternat Markt) bus tarief?
Het Ternat Markt Ternat Markt) bus tarief is ongeveer €2.50.
Is er een 103 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 103 bus station te bekijken.
Bus 103 dienstregeling
103 bus route actief op donderdag. Reguliere diensturen: 09:00 - 09:31
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 09:00 - 09:31 | 31 |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 103 (van Ternat Opalfene), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 103 (Ternat Markt) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
103 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 103 (Ternat Markt) is ongeveer €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
103 (De Lijn)
De eerste stop van de 103 bus-route is Ternat Opalfene en de laatste halte is Ternat Markt. 103 (Ternat Markt) is operationeel op donderdag.
Aanvullende informatie: 103 heeft 27 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 35 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 103 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 103 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 103 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 103 (Ternat Markt) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 103 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 103, in Belgique.
103 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 358 - Beringen-Mijn - Genenbos - Lummen - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 803 - Aalst - Ede - Kerksken Stichelen/ Dienstregeling
- 451 - Poppel - Weelde Stenenbrug - Turnhout/ Dienstregeling
- 63 - Maaseik - Maasmechelen - Lanaken - Maastricht/ Dienstregeling
- 224 - Gent Zuid-Melle Vogelh.-Melle Stat.-Oosterzele/ Dienstregeling
- 70 - Kortrijk-Stasegem-Harelbeke-Deerlijk-Waregem/ Dienstregeling
- 81 - Avondlijn Oostende Centrum - Konterdam/ Dienstregeling
- 802 - Aalst - Ede - Haaltert - Heldergem - Woubrechtegem/ Dienstregeling
- 566 - Schoolbus Budingen - Kortenaken - Halen - HerkdeSt/ Dienstregeling
- 269 - Maaseik - Bree - Peer - Hechtel - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- 613 - Oudenaarde - Etikhove - Louise-Marie -Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 22 - Tienen - Budingen - Diest/ Dienstregeling
- 5 - Genk-Zuid-Langerlo-Station-Waterschei-Zwartberg/ Dienstregeling
- 59 - Aalst - Hofstade - Lede - Oordegem - Wetteren/ Dienstregeling
- 456 - Arendonk - Poppel via Eel Kerk/ Dienstregeling
- 62 - Poperinge - Abele - Steenvoorde - Hazebrouck/ Dienstregeling
- 512 - Schoolbus Leuven - Wezemaal - Haacht Don Bosco/ Dienstregeling
- 560 - Mechelen - St-Katelijne-Waver - Beukheuvel - Lier/ Dienstregeling
- 3 - Lier - Kessel - Emblem/ Dienstregeling
- 305 - Oostende - Baanhof - Gistel/ Dienstregeling