קו 104
ירושלים←מבשרת ציון
אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 104 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) (מעודכן)
בקו 104 (ירושלים←מבשרת ציון) יש 70 תחנות. מסלול הקו מתחיל בממילא/קריב ומסתיים בשכונה י''א א.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 104 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מבשרת ציון (70 תחנות)
ממילא/קריב
ממילא/אגרון
המלך ג'ורג'/קק''ל
עליאש
בצלאל/טרומפלדור
חניון הלאום
שדרות שז''ר/בנייני האומה
תחנת רקל''ה החלוץ/פרבשטיין
איש שלום/פרבשטיין
יפה נוף/הארזים
תחנת רק''ל יפה נוף
תחנת רקל''ה החלוץ/פרבשטיין
פרבשטיין/בית הדפוס
אנג'ל/כנפי נשרים
גבעת שאול/עקיבא אזולאי
הראל/יסמין
מרכז קליטה/הראל
תחנת משטרה/הראל
מרכז ספורט
אורן/ברוש
אורן/חבצלת
אורן/ורד
שמעון סוויסה/רקפת
שמעון סוויסה/חצב
שמעון סוויסה/רמב''ם
שמעון סוויסה/חצב
חצב/שמעון סוויסה
חצב/רמב''ם
חצב/ברוש
שמעון סוויסה/חצב
שמעון סוויסה
שמעון סוויסה/רקפת
ברוש/מבוא תירוש
ברוש/ורד
ברוש/חבצלת
ברוש/השלום
הראל/יצחק נסים
שד.החושן/הראל
שד.החושן/אופיר
שד.החושן/ענבר
שד.החושן/נופך
כיכר הבדולח
ברקת/אופל
ברקת/אופל
שד.החושן/ברקת
שד.החושן/אופיר
כרמל/ארבל
כרמל/חרמון
כרמל/הדרור
חרמון/הר מירון
הר מירון/חרמון
הר מירון/חרמון
הדרור/חרמון
הדרור/הזמיר
הדרור/הסנונית
הדרור/הזמיר
יצחק נסים/חרמון
הראל/יצחק נסים
תחנת משטרה/הראל
הראל/יסמין
מחלף הראל
מועצה
שדרות החוצבים/מצפה הבירה
שדרות החוצבים/שבע אחיות
מחלף חמד
עין חמד
הבושם/מבוא קטורת
הבושם/סמטת קינמון
הבושם
שכונה י''א א
שאלות ותשובות לגבי קו 104
מתי מתחיל לפעול קו 104?
קו 104 מתחיל לפעול ב-00:30 בשישי
באיזו שעה קו 104 מפסיק לעבוד?
קו 104 מפסיק לפעול ב-03:30 בשישי
מתי מגיע קו 104?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מבשרת ציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מבשרת ציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 104 (ירושלים←מבשרת ציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מבשרת ציון (ירושלים←מבשרת ציון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 104 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 104 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 104 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 104 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 104 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) - ירושלים←מבשרת ציון
לוח זמנים של קו 104
קו 104 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 01:00 - 03:59
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 01:00 - 03:59 | 29 - 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:30 - 03:30 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
צפה בכל העדכונים ל104 (מ ממילא/קריב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 104 (ירושלים←מבשרת ציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 104
תעריף הנסיעה ב104 (ירושלים←מבשרת ציון) של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura).
104 (אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura))
התחנה הראשונה של קו 104 היא ממילא/קריב והתחנה האחרונה היא שכונה י''א א.
קו 104 (ירושלים←מבשרת ציון) פועל בראשון, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 104. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 104.
מעקב אחר קו האוטובוס 104 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 104 (ירושלים←מבשרת ציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 104 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 104 ב-ישראל
104 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) בישראל
- 384 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מרכז מסחרי/יהושע בן נון-קרית ארבע-1#/ לוח זמנים
- 256 - שד. כלב בן יפונה/דוד המלך-קרית ארבע<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 461 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->קניון אריאל-אריאל-1#/ לוח זמנים
- 120 - פארן/מעבר המתלה-ירושלים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 126 - דרך צמח השדה/העירית-מעלה אדומים<->מרכז מסחרי/פארן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 92 - דרך צמח השדה/העירית-מעלה אדומים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 138 - ברקת/ספיר-גבעת זאב<->אבני החושן/אלחמה-גבעת זאב-3#/ לוח זמנים
- 56 - נגוהות/מרכז-נגוהות<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-11/ לוח זמנים
- 55 - שדרות החוצבים/מצפה הבירה-מבשרת ציון<->שמעון סוויסה/חצב-מבשרת ציון-1#
- 946 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חמדת-חמדת-1#/ לוח זמנים
- 155 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->שדרות החוצבים/המגרסות-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 260 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->בית רומנו-הר חברון-1#/ לוח זמנים
- 143 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->מסוף תל ציון-כוכב יעקב-1#/ לוח זמנים
- 383 - בית רומנו-הר חברון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 122 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 90 - דרך מדבר יהודה/השופר-מעלה אדומים<->המכללה הטכנולוגית לתעופה וחלל-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 381 - בית רומנו-הר חברון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 153 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->שמעון סוויסה/חצב-מבשרת ציון-1#
- 479 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-1#/ לוח זמנים
- 43 - מסוף תל ציון-כוכב יעקב<->מסוף שער בנימין/הורדה-מטה בנימין-2#/ לוח זמנים