106 Lijn
Otterlo - De Hoge Veluwe
RRReis
RRReis 106 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 106 (De Hoge Veluwe Nationaal Park) heeft in totaal 5 haltes. Het beginpunt is Otterlo, Rotonde en het eindpunt is De Hoge Veluwe, Bezoekerscentrum.
Kies een van onderstaande bus 106 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: De Hoge Veluwe Nationaal Park (5 haltes)
Otterlo, Rotonde
Otterlo, Sterrenberg
De Hoge Veluwe, Ingang Otterlo
De Hoge Veluwe, Kroller Muller Museum
De Hoge Veluwe, Bezoekerscentrum
106 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 106?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 106 om 08:58
Hoe laat vertrekt de laatste bus 106?
Op zondag, zaterdag gaat de laatste bus 106 om 16:58..
Wanneer komt bus 106 aan?
Wanneer komt de Otterlo - De Hoge Veluwe bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Otterlo - De Hoge Veluwe bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 106 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 106 bus station te bekijken.
Bus 106 dienstregeling
106 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 08:58 - 17:28
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:58 - 17:28 | 30 - 60 |
di. | 08:58 - 17:28 | 30 - 60 |
wo. | 08:58 - 17:28 | 30 - 60 |
do. | 08:58 - 17:28 | 30 - 60 |
vr. | 08:58 - 17:28 | 30 - 60 |
za. | 08:58 - 16:58 | 60 |
zo. | 08:58 - 16:58 | 60 |
RRReis bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 106 (van Otterlo, Rotonde), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 106 (De Hoge Veluwe Nationaal Park) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van RRReis.
106 lijn bus tarief
De prijzen van RRReis 106 (De Hoge Veluwe Nationaal Park) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van RRReis kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van RRReis gaan.
106 (RRReis)
De eerste stop van de 106 bus-route is Otterlo, Rotonde en de laatste halte is De Hoge Veluwe, Bezoekerscentrum. 106 (De Hoge Veluwe Nationaal Park) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 106 heeft 5 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 12 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van RRReis, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 106 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 106 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 106 Realtime bus Tracker
Volg lijn 106 (De Hoge Veluwe Nationaal Park) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 106 bus tracker of een live RRReis bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor RRReis of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor RRReis en elk bus, inclusief lijn 106, in Netherlands.
106 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
RRReis in Netherlands
- 4 - Enschede Stroinkslanden - 't Zwering/ Dienstregeling
- 103 - Wageningen Busstation - Station Ede-Wageningen/ Dienstregeling
- 64 - Oldenzaal via Ootmarsum - Almelo/ Dienstregeling
- 83 - Veenendaal De Klomp - Station Centrum/ Dienstregeling
- 593 - De Lutte - Oldenzaal/ Dienstregeling
- 812 - Hengelo CS - Groot Driene/Berflo Es v.v./ Dienstregeling
- 810 - Hengelo CS - Woolde/Wilderinkshoek v.v./ Dienstregeling
- 231 - Apeldoorn - Arnhem CS via De Maten/ Dienstregeling
- 80 - Hardenberg - Westerhaar/ Dienstregeling
- 594 - Daarlerveen/Den Ham - Nijverdal/ Dienstregeling
- 610 - Scholierenlijn Renswoude - Barneveld/ Dienstregeling
- 530 - Borne Station - Bornsche Maten v.v./ Dienstregeling
- 834 - TVV Lijn 834 Amersfoort - Ede-W./ Dienstregeling
- 506 - Boekelo - Enschede/ Dienstregeling
- 65 - Hengelo - Tubbergen/ Dienstregeling
- 511 - Buurtbus Scherpenzeel - Barneveld/ Dienstregeling
- 5 - Veenendaal De Klomp - Ede Station Ede-Wageningen/ Dienstregeling
- 591 - Bruinehaar - Tubbergen/ Dienstregeling
- 63 - Borculo - Enschede/ Dienstregeling
- 26 - Almelo CS - Ziekenhuis/ Dienstregeling