11 Lijn
Stadshagen - Oosterenk
EBS
EBS 11 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 11 (Isala Ziekenhuis) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Zwolle, Gorterstraat en het eindpunt is Zwolle, Dokter Hengeveldweg.
Bus 11 vertrekt volgende week eens per dag om 05:38 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 11 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Isala Ziekenhuis (16 haltes)
Zwolle, Gorterstraat
Zwolle, Martinetstraat
Zwolle, Sportlaan
Zwolle, Bonkenhavestraat
Zwolle, Havezathentunnel
Zwolle, Station Stadshagen
Zwolle, Belvederelaan
Zwolle, Frankhuizerallee
Zwolle, Bandijklaan
Zwolle, Twistvlietbrug
Zwolle, Klooienberglaan
Zwolle, Bachplein
Zwolle, Deltion Campus
Zwolle, Zwartewaterallee
Zwolle, Meppelerstraatweg
Zwolle, Dokter Hengeveldweg
11 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 11?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 11 om 05:38
Hoe laat vertrekt de laatste bus 11?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 11 om 05:38..
Wanneer komt bus 11 aan?
Wanneer komt de Stadshagen - Oosterenk bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Stadshagen - Oosterenk bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 11 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 11 bus station te bekijken.
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 11 (van Zwolle, Gorterstraat), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 11 (Isala Ziekenhuis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
11 lijn bus tarief
De prijzen van EBS 11 (Isala Ziekenhuis) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van EBS kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van EBS gaan.
11 (EBS)
De eerste stop van de 11 bus-route is Zwolle, Gorterstraat en de laatste halte is Zwolle, Dokter Hengeveldweg. 11 (Isala Ziekenhuis) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 11 heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 28 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 11 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 11 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 11 Realtime bus Tracker
Volg lijn 11 (Isala Ziekenhuis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 11 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 11, in Netherlands.
11 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 826 - Schiedam - Maassluis - Honselersdijk - Naaldwijk/ Dienstregeling
- 16 - Station Centrum - Duinbeek/ Dienstregeling
- N07 - Amsterdam Centraal - Purmerend De Purmer/ Dienstregeling
- 110 - Volendam - Edam - Purmerend/ Dienstregeling
- 3 - Station - De Maten/ Dienstregeling
- 61 - Station Delft - Kuyperwijk - Rijswijk/ Dienstregeling
- 658 - Nunspeet - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 9 - Station Centrum via Parkhaven - Station Centrum/ Dienstregeling
- 205 - Spijkenisse via Botlek Distripark - Rozenburg/ Dienstregeling
- 33 - Delft - Maassluis/ Dienstregeling
- 612 - Lelystad-Haven - H. Bekiusschool-De Rede/ Dienstregeling
- 314 - Amsterdam Noord via Edam - Hoorn/ Dienstregeling
- 563 - Wijhe - Raalte/ Dienstregeling
- 316 - Amsterdam Centraal - Broek in Waterland - Volendam - Edam/ Dienstregeling
- 316 - Amsterdam Noord via Volendam - Edam/ Dienstregeling
- 102 - Amersfoort - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 53 - Rijswijk - 't Haantje - Delft/ Dienstregeling
- 174 - Zwolle - Genemuiden/ Dienstregeling
- 653 - Renkum - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 518 - Lemelerveld - Raalte/ Dienstregeling