11G Lijn
Proxibus de Daverdisse
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 11G bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 11G (Daverdisse Centre→Bertrix Gare - Quai 4) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Daverdisse Centre en het eindpunt is Bertrix Gare - Quai 4.
Bus 11G vertrekt volgende week eens per dag om 08:45 en rijdt op: donderdag.
Kies een van onderstaande bus 11G haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Daverdisse Centre→Bertrix Gare - Quai 4 (15 haltes)
Daverdisse Centre
Porcheresse (Daverdisse) Eglise
Porcheresse Laloux
Porcheresse Vicinal
Gembes Pont
Gembes Centre
Gembes Route De Mont
Haut-Fays Sclassin
Haut-Fays Rue De Burnaifontaine
Haut-Fays Monument
Haut-Fays Rue Nouvelle
Haut-Fays Eglise
Haut-Fays Rue du Cimetière
Haut-Fays Bois De Bièvre
Bertrix Gare - Quai 4
11G FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 11G?
Op donderdag rijdt de eerste bus 11G om 08:45
Hoe laat vertrekt de laatste bus 11G?
Op donderdag gaat de laatste bus 11G om 08:45..
Wanneer komt bus 11G aan?
Wanneer komt de Proxibus de Daverdisse bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Proxibus de Daverdisse bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 11G bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 11G bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 11G (van Daverdisse Centre), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 11G (Daverdisse Centre→Bertrix Gare - Quai 4) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
11G lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 11G (Daverdisse Centre→Bertrix Gare - Quai 4) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
11G (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 11G bus-route is Daverdisse Centre en de laatste halte is Bertrix Gare - Quai 4. 11G (Daverdisse Centre→Bertrix Gare - Quai 4) is operationeel op donderdag.
Aanvullende informatie: 11G heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 67 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 11G bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 11G bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 11G Realtime bus Tracker
Volg lijn 11G (Daverdisse Centre→Bertrix Gare - Quai 4) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 11G bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 11G, in Belgique.
11G - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 11G - Haut-Fays Bois De Bièvre→Beauraing Place St-Roch / Dienstregeling
- 11G - Givet Centre Commercial→Haut-Fays Monument / Dienstregeling
- 11G - Haut-Fays Bois De Bièvre→Wellin Place / Dienstregeling
- 11G - Haut-Fays Bois De Bièvre→Chanly Maison De Repos / Dienstregeling
- 11G - Chanly Maison De Repos→Haut-Fays Rue du Cimetière / Dienstregeling
- 11G - Haut-Fays Eglise→Givet Centre Commercial / Dienstregeling
- 11G - Beauraing Place St-Roch→Haut-Fays Ecole / Dienstregeling
- 11G - Bertrix Gare - Quai 4→Haut-Fays Monument / Dienstregeling
- 11G - Wellin Place→Haut-Fays Rue du Cimetière / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 51 - Amberloup - Saint-Hubert - Libramont/ Dienstregeling
- 11D - Proxibus de Nassogne/ Dienstregeling
- 97D - Nettinne - Marche/ Dienstregeling
- 10/2 - Aywaille - Hamoir - Durbuy - Barvaux - Bomal/ Dienstregeling
- A - Arlon - Hydrion (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 421 - Beauraing - Hour/ Dienstregeling
- 43/1 - Dinant - Ciney/ Dienstregeling
- 14/8 - Regné - Ottré - Tailles - Fraiture/ Dienstregeling
- 15/3 - Wibrin - Houffalize/ Dienstregeling
- 163B5 - Bastogne - Mageret - Wardin/ Dienstregeling
- 71 - Gembloux - Eghezée/ Dienstregeling
- 38 - Andenne - Vezin - Marche-les-Dames - Namêche/ Dienstregeling
- E83 - Gembloux - Charleroi/ Dienstregeling
- 67/2 - Dinabus Dinant - Awagne - Lisogne/ Dienstregeling
- 191 - Virton - Arlon/ Dienstregeling
- 291 - Martelange - Arlon/ Dienstregeling
- 156D - Mariembourg - Doische/ Dienstregeling
- 12/3 - Hotton (Ctre Réfugiés) - Melreux (Gare)/ Dienstregeling
- 37 - Sainte-Cécile - Muno - Bouillon/ Dienstregeling
- 11/9 - Circuit des Rocailles et IMP de Marloie/ Dienstregeling