קו 12
ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברעם/האומן ומסתיים בכניסה ראשית/הדסה עין כרם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (48 תחנות)
ברעם/האומן
דרך חברון/אשר וינר
התנופה/דרך בית לחם
הסדנא/יד חרוצים
הסדנא/פייר קניג
האומן/הסדנא
האומן/ברעם
ברעם/האומן
צומת משה ברעם
פת/ברל לוקר
פת/בעהם
פת/יהודה הנשיא
צומת פת/גולומב
א''ס ביתר/א''ס הפועל
האייל/א''ס הפועל
האייל/היען
האייל ג'
האייל א'
הדישון/האייל
הדישון/מעלות אייל
השועל/הדישון
פארק שטרן/דרך חיים ע.קוליץ
בי''ס למדעים ואומנויות/קוליץ
דולצ'ין/קוליץ
דולצ'ין
מרכז מסחרי/דולצ'ין
דולצ'ין/שמואל נתן
דולצ'ין/אל סלוודור
דולצ'ין/האחות זלמה
דולצ'ין/נחמיה
דולצ'ין/בן פורת
דולצ'ין/קוליץ
קוסטה ריקה/האביבית
קוסטריקה א
קוסטה ריקה ב'
קוסטה ריקה ג
קוסטה ריקה ד
קוסטה ריקה ה
קוסטה ריקה/החלמית
הרפובליקה הדומיניקנית/רקפת
דהומיי/הרפובליקה הדומיניקנית
קולומביה
מכון סולד/קולומביה
ניקרגואה
צומת אורה
בי''ס לרפואה/הדסה עין כרם
מכון שרת/הדסה עין כרם
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 17:00 | 20 |
ש׳ | 21:15 - 23:15 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ ברעם/האומן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
12 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 12 היא ברעם/האומן והתחנה האחרונה היא כניסה ראשית/הדסה עין כרם.
קו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 16 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 998 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 302 - שדרות עמק חפר/שדרות יצחק רבין-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 5 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 83 - טרומפלדור/כיכר דוד-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 26א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-14/ לוח זמנים
- 554 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3ז/ לוח זמנים
- 853 - מבוא חמה-מבוא חמה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ן/ לוח זמנים
- 87 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים