136C Lijn
Cerfontaine Place→Chimay Gare - Quai 01
TEC Charleroi
TEC Charleroi 136C bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 136C (Cerfontaine Place→Chimay Gare - Quai 01) heeft in totaal 23 haltes. Het beginpunt is Cerfontaine Place en het eindpunt is Chimay Gare Quai 05.
Bus 136C vertrekt volgende week eens per dag om 07:21 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 136C haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Cerfontaine Place→Chimay Gare - Quai 01 (23 haltes)
Cerfontaine Place
Cerfontaine Au-Delà De L'Eau
Cerfontaine Mon Plaisir
Cerfontaine Cabine
Froidchapelle Route D'Erpion
Froidchapelle Champ De La Truie
Froidchapelle Cabine
Froidchapelle Place
Froidchapelle La Pierraille
Froidchapelle Le Coq
Froidchapelle La Grattière
Froidchapelle Ferme Saint-Antoine
Froidchapelle Le Chasseur
Virelles Ferme Sainte-Anne
Virelles Ferme Lerminiaux
Virelles Ferme Grande Taille
Virelles Bois De Virelles
Virelles La Peau
Virelles Centre
Virelles Calvaire
Chimay Petit Virelles
Chimay Chaussée De Couvin
Chimay Gare Quai 05
136C FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 136C?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 136C om 07:21
Hoe laat vertrekt de laatste bus 136C?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 136C om 07:21..
Wanneer komt bus 136C aan?
Wanneer komt de Cerfontaine Place→Chimay Gare - Quai 01 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Cerfontaine Place→Chimay Gare - Quai 01 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 136C bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 136C bus station te bekijken.
Bus 136C dienstregeling
136C bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:21
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:21 | Enkel vertrek |
di. | 07:21 | Enkel vertrek |
wo. | 07:21 | Enkel vertrek |
do. | 07:21 | Enkel vertrek |
vr. | 07:21 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Charleroi bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 136C (van Cerfontaine Place), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 136C (Cerfontaine Place→Chimay Gare - Quai 01) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Charleroi.
136C lijn bus tarief
De prijzen van TEC Charleroi 136C (Cerfontaine Place→Chimay Gare - Quai 01) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Charleroi kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Charleroi gaan.
136C (TEC Charleroi)
De eerste stop van de 136C bus-route is Cerfontaine Place en de laatste halte is Chimay Gare Quai 05. 136C (Cerfontaine Place→Chimay Gare - Quai 01) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 136C heeft 23 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 25 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Charleroi, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 136C bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 136C bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 136C Realtime bus Tracker
Volg lijn 136C (Cerfontaine Place→Chimay Gare - Quai 01) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 136C bus tracker of een live TEC Charleroi bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Charleroi of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Charleroi en elk bus, inclusief lijn 136C, in Belgique.
136C - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Charleroi in Belgique
- A3 - Luttre Gare SNCB - Charleroi Airport/ Dienstregeling
- 66 - Frasnes-lez-Gosselies - Rêves - Pont-à-Celles/ Dienstregeling
- 62 - Gilly (Soleilmont) - Jumet (Madeleine)/ Dienstregeling
- 19 - Gerpinnes - Nalinnes - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 67 - Jumet (Madeleine) - Fleurus (Champs Elysées)/ Dienstregeling
- MIDO - City Docherie - Charleroi/ Dienstregeling
- 21 - Marcinelle (Hublinbu) - Charleroi Gare Centrale/ Dienstregeling
- 13 - Presles (Cité Solaire) - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 14 - Gare Centrale - Bouffioulx - Gilly (Gazomètre)/ Dienstregeling
- 71 - Gare Centrale - Monceau-sur-Sambre (Moulin)/ Dienstregeling
- 173 - Piéton - Fontaine - Landelies - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 132C - Walcourt - Froidchapelle - Chimay/ Dienstregeling
- 53 - Souvret (Forrière) - Charleroi (Palais)/ Dienstregeling
- 12B - Jumet (Hamendes) - Montignies-sur-Sambre (Place)/ Dienstregeling
- CITY - City bus Charleroi Ville Haute - Ville Basse/ Dienstregeling
- 109B - Lobbes - Thuillies - Beaumont/ Dienstregeling
- 108 - Beaumont - Philippeville/ Dienstregeling
- 63 - Jumet (Madeleine) - Fontaine-l'Évêque/ Dienstregeling
- 41 - Charleroi - Courcelles - Gosselies - Jumet/ Dienstregeling
- 72 - Monceau-sur-Sambre (Moulin) - Gozée - Thuin/ Dienstregeling