138B Lijn
Acoz Gare→Charleroi Gare Centrale - Quai 19
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 138B bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 138B (Acoz Gare→Charleroi Gare Centrale - Quai 19) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Acoz Gare en het eindpunt is Charleroi Gare Centrale - Quai 19.
Bus 138B vertrekt volgende week eens per dag om 07:13 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 138B haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Acoz Gare→Charleroi Gare Centrale - Quai 19 (16 haltes)
Acoz Gare
Acoz Raguette
Acoz Tour Carrée
Lausprelle Village
Lausprelle Centre
Lausprelle Rue De Villers
Bouffioulx Bois De Bouffioulx
Bouffioulx Rue Longue
Loverval Imtr
Couillet Fiestaux
Couillet Rue Des Carrières
Couillet Centre
Couillet 4 Bras
Marcinelle Detombay
Charleroi Tirou (M)
Charleroi Gare Centrale - Quai 19
138B FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 138B?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 138B om 07:13
Hoe laat vertrekt de laatste bus 138B?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 138B om 07:13..
Wanneer komt bus 138B aan?
Wanneer komt de Acoz Gare→Charleroi Gare Centrale - Quai 19 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Acoz Gare→Charleroi Gare Centrale - Quai 19 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 138B bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 138B bus station te bekijken.
Bus 138B dienstregeling
138B bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:13
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:13 | Enkel vertrek |
di. | 07:13 | Enkel vertrek |
wo. | 07:13 | Enkel vertrek |
do. | 07:13 | Enkel vertrek |
vr. | 07:13 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 138B (van Acoz Gare), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 138B (Acoz Gare→Charleroi Gare Centrale - Quai 19) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
138B lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 138B (Acoz Gare→Charleroi Gare Centrale - Quai 19) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
138B (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 138B bus-route is Acoz Gare en de laatste halte is Charleroi Gare Centrale - Quai 19. 138B (Acoz Gare→Charleroi Gare Centrale - Quai 19) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 138B heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 28 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 138B bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 138B bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 138B Realtime bus Tracker
Volg lijn 138B (Acoz Gare→Charleroi Gare Centrale - Quai 19) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 138B bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 138B, in Belgique.
138B - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 138B - Florennes Gare D'Autobus Quai 2→Charleroi Gare Centrale - Quai 19 / Dienstregeling
- 138B - Charleroi Gare Centrale - Quai 14→Florennes Place De La Chapelle / Dienstregeling
- 138B - Acoz Gare→Florennes Gare D'Autobus / Dienstregeling
- 138B - Charleroi Gare Centrale - Quai 14→Florennes Gare D'Autobus / Dienstregeling
- 138B - Florennes Gare D'Autobus Quai 1→Acoz Gare / Dienstregeling
- 138B - Gerpinnes Collège→Florennes Gare D'Autobus / Dienstregeling
- 138B - Charleroi Gare Centrale - Quai 14→Acoz Gare / Dienstregeling
- 138B - Florennes Gare D'Autobus Quai 2→Gerpinnes Collège / Dienstregeling
- 138B - Florennes Gare D'Autobus Quai 1→Charleroi Gare Centrale - Quai 19 / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 453 - Philippeville - Heer-Agimont/ Dienstregeling
- 57 - Léglise - Marbehan/ Dienstregeling
- 423 - Beauraing - Houyet/ Dienstregeling
- 14 - Manhay - Vielsalm/ Dienstregeling
- 92/2 - Proxibus d'Anhée/ Dienstregeling
- 15/3 - Wibrin - Houffalize/ Dienstregeling
- 822 - Namur - Aische - Eghezée/ Dienstregeling
- 11E - Proxibus de Vielsalm/ Dienstregeling
- 57/1 - Ciney - Leignon/ Dienstregeling
- 67/2 - Dinabus Dinant - Awagne - Lisogne/ Dienstregeling
- 56 - Behême - Habay/ Dienstregeling
- 166C - Jemelle - Forzée - Briquemont/ Dienstregeling
- 61 - Libramont - Redu/ Dienstregeling
- 826 - Eghezée - Marchovelette/ Dienstregeling
- 8B - Bouillon - Menuchenet/ Dienstregeling
- 26 - Arlon - Frassem - Arlon/ Dienstregeling
- 162 - Willancourt - Virton/ Dienstregeling
- E80 - Havelange - Hamois - Ciney - Dinant/ Dienstregeling
- 11/9 - Circuit des Rocailles et IMP de Marloie/ Dienstregeling
- 14/5 - Manhay - Hébronval/ Dienstregeling